www.sudzibas.lv Numurs.com Slikts serviss

Numurs.com - Slikts serviss

Labdien!
Vēlos padalīties ar savu izmisumi! Vēlējos sev iegādāties divus skaistus numurus, kuri ir ļoti līdzīgi viens otram ar domu ka vienu telefona numuru izmantošu privātajām vajadzībām, bet otru telefona numuru savam biznesam. Piezvanīju saita www.numurs.com īpašniekam Andrim pa norādīto numuru 22777777 un sarunāju, kad nedēļu vai divu nedēļu laikā, šos divus numurus savākšu. Kad pēc 2 nedēļām piezvanīju, teicu, kad varu paņemt tos divus numurus, kad pēkšņi Andris teica ka šie numuri vairs nav pieejami.. Kad prasīju ko nozīmē "vairs nav pieejami" uz ko man atbildēja ka viņi jau ir pārdoti, jo it kā bija klients, kurš ātrāk bija gatavs maksāt.. Kad prasīju ko man tagad darīt, jo es tos telefonu numurus jau biju ielikusi ss.lv un saviem tuviem cilvēkiem biju iedevusi uz ko Andris atbildēja ar tikai sausu "nožēlu'..
Es tiešām esmu ļoti vīlusies šī saita negatīvā attieksmē pret saviem klientiem!

Dzirdēju līdzīgu gadījumu, kur jaunzemnieks bija izdomājis ņemt traktoru, nopirka zemi, saimniecību noalgoja traktoristu brigādi, bet traktoru pa to laiku pārdeva tam, kurš uzreiz samaksāja naudu.

Anonims 09.03.2017

Вот уменя нормальный номер...27110150. Продаю свой номер...меняю на массаж простаты..