www.sudzibas.lv Nuko.lv Slikts serviss

Nuko.lv - Slikts serviss

Veikals sevi pozicionē kā veikals ar piegādi "līdz virtuvei" un ar bezkontakta piegādi. Pēdējā laikā sāk parādīties tādi liels svarā produkti kā kartupeļu maiss, sildīšanas briketes, 4 maisu kaķu pakaišu komplekts u. C bet vienmēr vis bija piegādāts līdz dzīvokļa durvīm, neatkarīga no pasūtījuma svaru.
Veicu pasūtījumus, diezgan daudz, bija nelielas problēmas, bet vienmēr piegādāja līdz dzīvokļa durvīm, pat ja pasūtījums bija smags. Šoreiz diemžēl kurjers izrādījās ļoti slinks, viņš atteicās celt pasūtījumu augšā iekrāvēja pie ieejas, nosauca mani par princesi:) un sadusmojās, ka pie ieejas nekaisa smiltis uz ceļa:) un es ar augsto temperatūra (slimoju) vilku pati līdz dzīvokļi.
Ja būtu bijis brīdinājums, ka piegāde ir tikai līdz ieejas durvīm, es vispār nepasūtītu. Vairāk neko nepasūtīšu un nevienam neiesaku.

D dzintra Dzintra 20.08.2023
Serviss

Jau vismaz no 8.00 rītā gaidu zvanu no operatora, naudu par precēm pasūtītām pārskaitīju, bet ne preču ne operatora zvana. Operators atzvanīs, jau 3 reizi zvanīju un nekā. Slikts pakalpojums.