www.sudzibas.lv Nuko.lv apkrāpj un nepiegādā visu preci.

Nuko.lv - apkrāpj un nepiegādā visu preci.

Pamēģināju iepirkties nuko.lv, pasūtīju ļoti daudz preces, nepilnu 100 eiro vērtībā. Noliktajā dienā paliku mājās gaidīt kurjeru. kad atvēru kasti ar pasūtījumu bija šokā, jo tur neatradās pat trešā daļa no sūtījuma. Tur bija preces aptuveni 20 eiro vērtībā.Sazvanīt nuko.lv bija ļoti grūti, jo ļoti ilgi neviens neatbildēja. Kad beidzot sazvanīju, viņi apgalvoja, ka viss ir nosūtīts un, ka kurjeru vaina, taču kurjers apgalvoja, ka tā ir veikala vaina.visdīvainākais ir tas, ka pavadzīmes arī nebija.pašā vakarā veikals piezvanīja un vienkārši paziņoja, ka preces palikušas viņu noiliktavā un, ka piegādāt varēs tikai nākamajā dienā, kas nozīmē vēl vienu dienu bezjēdzīgi pavadītu mājās.vissliktākais interhneta veikals visā Latvijā!!!!!!es nekad tur vairs neiepirkšos.

Z

T trakotais 24.11.2014

Smieklīgi, labi, ka piezvanija un pateica, ka ir kļūdijušies, un kas tas ir vienu dienu pagaidīt to ko tik ļoti vēlies. Beidz čīkstēt un nomierinies

N navvienalga 02.07.2015

Nevis to, ko tik ļoti vēlies, bet TO, PAR KO KLIENTE IR SAMAKSĀJUSI SAVU NAUDU, viņa negaida dāvanas, bet savu preci!!!
Tas ir tas pats- Tu nopērc netā, piemēram, 2 biļetes uz teātri, kad ierodies uz izrādi- Tev paziņo, ka šodien tiek viens no jums, bet rīt jānāk otram...

G g.janis 21.09.2015

Man arī ir gadījies, ka Nuko.lv kavē piegādes vai vispār neatved preces - tad gan atsūta atvainošanās epastu.

D dacitepacite 26.11.2015

Tas, ka nepiegādā laikā, man arī nepatīk, tā jau 3 dienas vēlāk saņemu preci, un ja tad nevar laikā nodrošināt, tas nu nav patīkami.

O Olga Jelinska 01.04.2016

Šodien man piegādāja burkānus,kuru cena ir 0.65 EUR par 0.5 kg. Akcijas cena ir 0.49 EUR par 0.5 kg. Firma tāpat piegādāja par 0.65 EUR,nenoņemot akcijas cenu.

S svetlana.paulina 01.04.2016

Piekrītu ar Nuko.lv ir līdzīga pieredze, vienīgais labais darbinieki uzzreiz atzina savu vainu un atvainojās, bet no tā pašam jau labums nekāds

I Ieva Apfelberga 07.04.2016

Divas reizes esmu iepirkusies nuko. Pirmajā reizē bija ok, jo biju pasūtījusi tikai pamperus, piegādes transports bija pieklājīgs, pasūtījums noformēts kaut cik normāli, kaut neaizlīmētā kastē, bet otrā reize bija katastrofa. Kurjers piebrauca kaut kādā sarūsējušā sagrabējušā busiņā, atvēra bagāžnieku, kas bija strašnijs. Pa grīdu mētājās kaut kādi maisiņi, kuros acīmredzot bija preces. Viņš rakās pa to kaudzi, vilka ārā preces no maisiņiem un prasīja, vai es to esmu pasūtījusi. Maisiņi bija vienkārši ar mezglu aizsieti, no dažiem izbirušas preces uz netīrās grīdas. Kad biju dabūjusi savus maisiņus, kas kopā bija 3, izrādījās, ka tur bez manām pasūtītām ir vēl citas, kas nav manas. Kurjers bija prom, un man žēl to cilvēku, kas savas preces nedabūja - tēju un kafiju. Maisiņi pilnīgi noteikti nebija jauni, saburzīti, cauri.

K Kaspars Lielmanis 08.04.2016

mans uzskats ka taadas lietas gan japerk veikalaa pasam. Kaa saka ,kameer ir aitas buus arii cirpeeji ;)

Galvenais auns ierunājās..

M Mērija Bogdanoviča 23.05.2016

Mērija
Par Nuko.lv varu sacīt tikai to labāko. Iepērkos regulāri, vienmēr visas preces ir pasūtījumā, solīdi kurjeri, pievedumi notiek minētajos laikos, kā biju pieteikusi. Prece vienmēr kvalitatīva, laba, labi iesaiņota. Esmu apmierināta, jo problēmu nav bijis.

E Emia Lea 27.03.2019

Man ari tikai ta labaka atsauksme par viniem. Man tēvs ir vecs un slims, pati nedzīvoju Latvija, tapec vieniga iespeja ir nogādāt partiku tikai ar Nuko.lv. Vienmer skaisti ievainots viss. Nu un ko tur viena kliente sūdzējās, ka burkāni 20 santīmi dārgāki? Mīļa, ja Tev ir iespēja aiziet uz veikalu, nopērc pati par akcijas cenu, ja jau tev tie 20 santīmi tik svarigi. Protams, ka katrai precei tur ir neliels uzcenojums, jo ka gan varetu but bezmaksas piegāde 60 km. rādiusā ap Rīgu. Ko Jus gaidāt, ka būs vēl lētāk? Aizejiet paši un nopērciet cik un ko gribat lielveikalā, protams, ja veselība to atļauj.

R Return 01.10.2016

Ir bijuši maznozīmīgi starpgādījumi, taču kopumā ļoti lsbi

D dachka 08.10.2016

Dziivoju aarzemees un veeleejos izmantot sho interneta veikalu lai iepirktu dazhaadus nashkjus prieksh savas Latvijaa dziivojoshaas mammas, kurai, ljoti mazaa pilseetinjaa dziivojot, nav iespejas iegaadaaties specifiskus produktus kaa piemeeram eksotiskus augjus, aarvalstu sierus utt. AArzemees dziivoju jau 10 gadus un esmu pieradusi viselementaaraakaas lietas pirkt internetaa katru dienu - liidz shim tas ir noriteejis bez probleemam. Bet tad es pameegjinaaju nuko.lv. Taadu 'chakareeshanos' es veel nebiju piedzivojusi. Vispirms neljauj adresi ievadiit, peec tam neljauj samaksaat, jo ' neesot piegades diena un laiks' ievadiits, lai gan tas BIJA ievadiits. 3 vakarus meegjinaaju atkal un atkal veikt savus pirkumus, tik daudz laika un puulju izteereets un beigaas vienkaarshi padodos. Ja buutu shis pirkums izdevies, domaaju patstaaviigi buutu izmantojusi sho internetveikalu lai iepirktu gardumus prieksh maaminjas, bet peec pieredzeetaa, varu droshi teikt ka nekad sho maajas lapu vairs neizmantoshu un neieteiktu arii citiem izniekot savu laiku.

R Return 08.10.2016

es nesaprotu, kas tur tik sarežğīts.

C Citizen 10.05.2018

Varbūt tu Dačka esi vienkārši dumja un tev vajag iet lasīt tālāk zemenes? Tas, ka tu nemāki lietot servisu, nenozīmē, ka tas ir slikts.

L Liene sproga 25.05.2017

Es jau sen iepērkos nuko.lv un esu ļoti apmierināta vienmēr viss kārtībā un laikā.

O [email protected] 30.05.2017

Es arī nesaņēmu preci gan aprīlī, gan tikko-vakar pat divas preces! Būs jāizbeidz ar viņiem sadarboties!

G Gabriela 14.07.2017

Vakar veicu pasūtījumu (higiēnes preces mazulim un mazgāšanas līdzekļus) šodien visu saņēmu iepakotu kastē. Esmu apmierināta.

R Rūdolfs Erglis 06.09.2017

Saņemu no viņiem spam SMS kaut gan neesmu to prasījis vai jebkad akceptējis.

C Citizen 10.05.2018

Veselu 1 SMS? Ārprāts! Neiedomājama bezkaunība! .. Tu to nopietni?

L Lizeeeeee 01.03.2018

Gaidu preci jau 2 dienas. PRECEI BIJA jābūt jau vakar līdz plkst.15 00 Nesaņēmu. Zvanīju reizes 4 jau un visu laiku tik atvainojas un sola, ka "stundas laikā" visu nokārtos. Tā šī "stunda" jau ir ievilkusies no plkst.10.00 (tagad ir jau 14.00) Izskatās ka šī iepirkšanās nuko būs pirmā un pēdējā.

C Citizen 10.05.2018

Ko tu tur muldi? Man jau X reizes pēc kārtas visu piegāda laicīgi un bez kaut kādam atrunām.

J Janina Jaunzema 13.07.2018

Es iepirkos nuko lv jau otro reizi un domāju,ka reāli šī bija pēdējā reize,kad kautko tur pērku. Iepriekšējo reizi pasūtījums tika atvest ar 4(!) Stundu kavēšanos! Kurjers bija rupjš un nelaipns. Tagad gaidu savu kārtējo pasūtījumu un tas kavējas jau 1 stundu. Reāli,ja sapinies ar šo veikalu visa diena izčakarēta. Tas ,ka bezmaksas piegāde tad viņi tagad izdomā visatļautību atļauties. Tad jau labāk samaksāju par piegādi 2 eiro un zinu,ka solītajā laikā prece ir piegādāta!

E Emia Lea 27.03.2019

Kas raksta šādus nesmukus komentārus? Varbut tie ir konkurenti? Sunim blusas vienmer var atrast, ja mekle! Tapat ka viesiem interneta veikaliem- nekad visi nebus apmierinati, tapat ari Nuko.

L ligita liepiņa 22.07.2018

Dzīvojam Tukuma lauku teritorijā,nu jau pāris mēnešus izmantojam NUKO pakalpojumus. Esam ļoti apmierināti.Mums gan prece tiek piegādāta caur OMNIVA,nu ir fakts,ka laiks tiek noteikts no 9.00-18.00. Esam pensionāri, nestrādājam, mūs tas apmierina. Preces ir iepakotas un aizlīmētas, ir pavadzīmes, piens, kefīrs utt. ir iepakots aukstuma kastēs. Ļoti labi, pašiem nav jābrauc uz veikalu, jo automašīnas nav, ar autobusu visu savest grūti, jāņem taksis...iesaku visiem kam problēmas ar pārtikas piegādi...

Piekrītu Jums.

A Anonims 19.10.2018

Labdien nekam neeiteiktu iepirkties nuko.lv jo kad sutiju biezpiena serinus vini bija samiciti.pasutiju uz 30 eiro bet visa prece visa neatnaca

L Laine6344 20.10.2018

Nuko.lv ir tik nesmuka kurjeru apkalpošana. Vienmēr komentē par tevis izvēlēto preci, kas vispār nedrīkstētu būt. Labāk tad aizeju uz veikalu ar smaidu, jau ilgu laiku biju klients, bet šī iemesla dēļ pātraucu.