www.sudzibas.lv Nuga Best Darba sludinājums

Nuga Best - Darba sludinājums

Mani un citus darbamekletaju septiņi cilvēkus no Rīga Daugavpilī viņi atteicās piedalīties grupas darba intervijā caur zoom, kā rezultātā viņi mums teica, ka būs vairāk interviju, kuru rezultātā viņi iegūs darbu tikai viens pretendents un tas ir konsultanta piecnieka pārdevējam intervē algu dienā, pat smieklīgi dubulto eiro petedņevka un šī ir mārketinga sekta kā Latvijā ļauj krāpniekiem atvērt felals ani savervē cilvēkus darbā, abvarē un pēc nedēļas izmet uz ielas, ceru, ka policija pievērst uzmanību krāpniekiem mārketinga sektā, kur cilvēki strādā bez algas un piecām intervijām par diviem eiro dienā.

S Spiidijs 04.05.2023

Ja runāšana ir tikpat briesmīga kā rakstība tad es arī vairāk par 2eiro dienā nemaksātu

Ne velna nevar saprast, bet ļoti interesanti. :D
Un jā, darbinieku ar tādu gramatiku, es neņemtu. ;)