LV RU

NTZ.LV ir Kampara propagandas rupors - Viltus ziņu laikraksts

"Neatkarīgās Tukuma Ziņas" ir vienotības politiskā avīze un tās redaktore Ivonna Plaude ir viņu pr speciālists. Nesen pieķerta melos un bija spiesta taisnoties policijas iecirknī. Avīzi Tukumā sauc par viltus ziņu laikrakstu jeb kampara flaJeri. Redaktorei nekādā gadījumā nevar uzticēties, atriebīga neprofesionāla mele. Visa redakcija ir kampartroļļi, atstrādā sava sponsora interesēs. Dara visu, lai vienotība un šulcisti var atgūt varu un turpināt izzagt Tukuma kasi.

Https://www.facebook.com/tukumapasvaldiba/photos/a.853772444677138/2831889406865422/?Type=3&theater

Komentāri (5)

K Kampartrollis 24.04.2020

Neatkarīgās Tukuma ziņas jeb viltus ziņu laikraksts atbalsta savu saimnieku partijas, šulcistu partiju "Tukuma pilsētai un novadam" un Kampara Vienotību. Pārējās partijas cilvēkus apmelno vai arī raksta "visu" taisnību, pat nevajadzīgus sīkumus, lai tikai parādītu to cilvēku sliktā gaismā. "Savas partijas" cilvēkus, protams, slavē! Neobjektīva avīze, jo pieder šīm augstāk minētajām partijām, iesaku tomēr to nelasīt. Redaktori pieķēra melos, kā arī pati Tukuma novada Dome vairākkārt ir pieķērusi viltus laikrakstu melu tiražēšanā un cilvēku dezinformēšanā.

Interesanti palasīt, jo Tukuma mērs saka par šo kampartroļļa laikrakstu
https://tukums.lv/lv/?option=com_content&view=article&id=9341

K Kampartrollis 24.04.2020

Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Normunds Rečs: "NTZ ir jāsaprot un jāpieņem, ka turpmāk šim preses izdevumam attiecībās ar Tukuma novada Domi īpašs statuss vai privilēģijas vairs netiks paredzētas."

Ivonna Plaude nevarēs vairs ar kāju atspert domes durvis vaļā un sadzert šampi kopā ar ex-mēra Šulca sievu.

T Turkey901 24.04.2020

Nepatīk - nelasi!

S secinajumi 26.04.2020

Tur tas ne īpaši gudrais, krāpnieks Straķis Ruslans darbojās?

K Kampartrollis 30.04.2020

Visa patiesība attēlota vienā skaistā karikatūrā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes