www.sudzibas.lv NS King/ Nittis SIA Krāpšana, neadekvāts eksperta vērtējums.

NS King/ Nittis SIA - Krāpšana, neadekvāts eksperta vērtējums.

2018. G. Decembrī tika iegādāti vīriešu ādas ziemas zābaki. Pieminot to, kas šis pirkums jau bija otrreizējs, jo pirmajam pirkumam tāda pati ķibele kā šim, ko turpmāk minēšu. Uzņēmums piekrita uz apavu maiņu, ko izdarīju. Zābaki kopumā tika nēsāti 4. Mēnešus, jo vasaras sezonā un starpsezonas ziemas apavus nenēsā.
Zābakus pieņēma uz izskatīšanu.
Lūk apavu eksperta vērtējums. Tiek atzīts nozīmīgs ražošanas brāķis un nolietojums 65%! Pēc četru mēnešu apavu nēsāšanas!
Uzņēmums apavu maiņai nepiekrīt, balstās uz eksperta viedokli, kuru uzskatu par aplamu. Uzskatu ka šāds eksperts ir uzpirkts, lai darbu veiktu uzņēmuma interesēs.
Ciniska rīcība pret klientu.

L

Komentāri (9)

⛔️ 21.01.2020

vīriešu ādas ziemas zābaki? Tev vīriešu pavisam nav žēl?

L Lasma Lace 21.01.2020

Jā,vīriešu.Dēls nēsāja.

⛔️ 21.01.2020

Tad savu dēlu noģērēji?

L Lasma Lace 21.01.2020

???
Gramatika??

BondsBonds 21.01.2020

Neko nesapratu. Es nebūšu vienīgais.

BondsBonds 21.01.2020

Kur ir pirmās rindkopas skaidrojums? Papīris rakstīts zoles lūzums? Kāds nilietojums 65%? Tas vienk. uz cenu...

L Lasma Lace 21.01.2020

Sašutums ir par uzņēmuma rīcību.Apavi reāli nokaloja četrus mēnešus-pārlūza zole,pārplīsa papēdī āda.Pēc apavu eksperta slēdziena uzņēmumam jāatgriež nevis 100%nauda atpakaļ,kā es uzskatu,bet gan tikai trešdaļa,jo esot apavu nolietojums!Comon!Pa četriem menešiem,ko nēsāja reāli apavus eksperts uzrāda nolietojumu 65%apmērā.
Uzskatu ka tā ir negodīga rīcība pret klientu.

T tele2 nidejs 21.01.2020

Ārprats, cilvēce tiešām iet uz galu! Par divgadīgam tupelēm celt tracis, un pieprasīt atdot naudu! Jums tas putnu būris pilnīgi tukšs?

L Linda_J 22.01.2020

Dažreiz zābāki novalkājās par pāris nedēļām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes