www.sudzibas.lv NS Grupa Ужасное качество продукции

NS Grupa - Ужасное качество продукции

U etoj kompanii mi zakazali zabor derevjannij vozle 4astnogo doma 2 goda nazad, vna4ale vse bilo gladko: dogororilisj o oplate, srokah, dizaine zabora i t.d. Problemi na4alisj kogda privezli sam zabor:

1. dizain zabora otli4alsja ot dogovora. esli bi oni pokazali hotja bi odin gotovij prolet, to izna4alno mozno bilo ispravitj vse.
2. ja hotel voobs4e vse vernutj 4tob peredelivali (bil upla4en avanss 70%), no tak oni otkazalisj. Prijezzali 2 direktora, no tak oni svoej vini i ne priznali.
2. montaz bil sdelan uzasno i prijezzali peredelivatj neskolko raz: mnogie proleti zabora ne bilo ustoj4ivo zafiksirovani, tem samim v dalnejshem prolet stal shatatsja.
3. ru4ka u kalitki bila sdelana o4enj blizko k stolbu, tem samim pri zakritii zamka, ti zarapalsja palcami o stolb
4. ru4ka u kalitki ustanovlena o4enj ploho na boltah i pri postajannom ispolzovanii (otkritii kalitki za ru4ku), ona prosto otvalivajetsja ot dereva - eti bolti ploho derzut.
5. kraska zabora vsja vigorela i oblezla uze 4erez pary mesjacev posle ustanovki !!!
6. vesj proshlij god direktor ne podnimal trubku na moi zvonki

V obs4em sei4as budu dobivatsja ustranenija braka ustanovki proletov, smena ru4ki kalitki i pustj perekrashivarut vesj zabor. Garantija skoro podhodit k koncy.

Ne sovetuju svjazivatsja s etoj firmoj - o4enj riskovano !!!

D

M mellais30 28.03.2012

kas tas par cilvēku (tautībai nav nozīmes) bet, raksti pretenziju uzreiz, nevis pēc 2gadi Sudzibas LV apmelno uzņēmumu kas reāli strādā un maksā nodokļus un nodarbina cilvēkus lai izdzīvotu LV

N NS Grupa 14.04.2012

NS Grupa vadība.
Sveicināti dārgie Sūdzibas Lv apmeklētaji. Kā jau saka anti reklāma arī reklāma un paldies par to.
Mūsu uzņēmums nodarbojās vairākus gadus Latvijas tirgū ar nožogojuma sistēmu ražošanu tirgošanu un montāžu. Strādājam gan ar privātpersonām gan ar daudzām pašvaldībām un Celtniecības kompānijām. Esam kopumā padarījuši lielus darbus un saņēmuši ne vienu vien pateicību.

Mūsu uztādītie koka posmi un vārti uz tiem esošajiem sčībajiem nekvalitatīvajiem betona stabie iskatījās vienkārši fantastiski.
Kad darbs padarīts un runa iet par naudu, nu tad tik sākās visādi pigori.

Vaj viss kārtībā ? Jā man patīk jūsu paveiktajs darbs un tad sekoja no pasūtītājas puses vārdiņš, bet. Galējo noreiķinu veiks kāds onkuls, darbu pieņems viņas vīrs kurš atrodās ārzemēs. Ierodoties vīram sekoja frāze man jūsu darbs nepatīk biju iedomājies savādāk es darbu nepieņemšu naudu nedabūsiet.
Naudu ir iespēja dabūt, bet nu būs jāpaveic vel šādi tādi darbi jo esošā tāme pēc viņa domām paveiktajiem darbiem par lielu. Izejot uz kompromisu piekrītam. Padaram darbu šis izdomā vēl un vēl un tā dienu pēc dienas veselu nedēļu.
Ar lielām mokām saņēmām naudiņu pēc projekta nodošanas divu mēnešu garumā pa daļām CŪCĪBA. Un vēl pēc 2 gadiem grib, lai mēs kaut ko braucam tajā būvbedrē labojam.
1.garantija beidzās
2. dabiskais nolietojums
3. naudu uz priekšu būs paveikti remonti
4. iemācies uzvesties

D Dinaars 08.02.2013

Pasūtīju pie NS Grupa vārtus. Atbrauca darbinieks Intars (ja nemaldos), visu nomērīja, pēc trim nedēļām viss bija uzstādīts, montieri aiz sevīm pat visas izraktās zemes čupiņas savāca.
Man ļoti patika gan attieksme gan darbs.
Paldies!

A ANDRIS1975 03.03.2017

NS Grupa nekautrējas izmantot Sia " Laba Sēta " Betona produkcijas bildes savā mājas lapā , tādā veidā maldinot klientus, ( sadaļā -SĒTAS---BETONA MATERIĀLI--BETONA STABI UN PASĒTAS)