т Таня 08.03.2010

Да ето он, мрась и лгун.Спасибо тебе Андрюша что избавил, , Мориссон, , и нас рабочих от Каспара.
-Взятачник-

S Sabine 08.03.2010

Nekrietnais meli, te tev bus pieradijums par tavu krapniecibu!
Mana gimene tev samaksaja 3000.ls(tu savaci musu auto) bet ar darbiem piecakareji.
Ceram ka atgriezisi musu auto, vai naudu-kaunies...

T tautiete 23.05.2010

Atkal Latviesu nenovidiba!!!Meli, skaudiba u.ttt.Ari tas zvans ir pilnigs sviests, kadi JUS visi esat mesli!!!Pat ja ta ari ir taisniba par to cilveku tad pasi JUS esat tur vainigi!!!Un nevienam nav tadu tiesibu but sogim!!!Un ta sieviete kura piesedzas ar saviem trim berniem vispar par viniem nedomaa!!!Man ir zel so nozelojamo Latviesu ( kuri ir gatavi citam rikli pargrauzt ka tikai pasam uz 5 min labi).Un ta padomajiet milie cilveki pie ka Jus matus griezat, kadu energiju ness sii nozelojama BAIBA FRIZIERITE!!!Sermuli metas iedomajoties, ka tadam cilvekam ir tris berni!!!