Noziegumi tiesas darbībā - Tiesas netaisnīgums

Reālā gadījuma civillieta Nr. C29427321 - viltojumu izdarīja pirmās instances Latgales priekšpilsētas tiesas nezināmas amatpersona(as). Sprieduma 12.5 punkta tiesnese izmanto ārpus tiesās pieņemto Darba inspekcijas lēmumu un principiāli nomainīja lēmuma būtību un saturu (https://drive.google.com/file/d/1812ww806ZkIkaV92Mz1ZOn2dTxwFDvi/view?usp=sharing), proti izgrieza būtisku teksta daļu un īsto tekstu aizstāja ar savu nepamatotu argumentāciju (https://drive.google.com/file/d/1LzfxF8ZGUnbqWPF6fGiLsDipQqfvDTUk/view?usp=sharing211
Šī rakstisko pierādījumu viltošana ļāva tiesnesei aizvietot inspektora lēmumu, kas pierādīja Darba devēja rīcības pamatotību, un atzīt, ka (viltotais) saturs pierādīja Darba devēja vainu darba likuma pārkāpšanā. Rīgas Apgabaltiesa savā spriedumā šo faktu pēc būtības slēpa no izvērtējamā, norādot, ka tam nav īpašas nozīmes. https://drive.google.com/file/d/17-TSmQANDFgmbMyRYHGAYAPLKbyUr0lQ/view?usp=sharing
Augstākā tiesas Civillietu departamenta priekšsēdētājs Normunds Salenieks sastādīja veselas trīs juridiskās demagoģijas lapas un nonāca pie secinājuma, ka “(fabricējot viltojumu) tiesnese patiesām kļūdījās par vienu sekundi”.
https://drive.google.com/file/d/1cUDZXv9bKMtCQje8zo49cggv6uonRbpL/view?usp=sharing
Apkopojot tiesas mantijas aizsegā izdarīto noziegumu pierādītā fakta apstākļus, ar prieku varam secināt, ka Comix cornici nunquam confodit oculum.

G

Komentāri (1)

G Gara Speks 17.11.2023

Diemžel tas ir reala situacuja musdienu Latvijā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes