www.sudzibas.lv Notino.lv Pircēju maldināšana

Notino.lv - Pircēju maldināšana

Mājas lapā tika sniegta info, ka visiem pirkumiem virs 60eur tiek piemērota 10% atlaide, bet netika pateikts kā šo atlaidi var saņemt - tāpēc uzskatīju, ka tā tiek piemērota automātiski pie pirkuma noformēšamas. Tomēr arī tur atlaide netika piemērota.
Vēl sliktāk - neskatoties uz to, ka saņēmu pirkuma apstiprinājumu, izrādinās, ka "pirkums neesot pabeigts" un es to solītajā laikā nesaņēmu (pirku dāvanu) .
Kad zvanīju un interesējos, kas noticis ar manu pasūtījumu - man paskaidroja, ka tas neesot uzskatāms par pabeigtu, jo noformējot pasūtījumu es komentārā esmu ierakstījis piezīmi par nesaņemto atlaidi. Viņi pasūtījumu varot noformēt līdz galam, bet atlaides derīguma termiņš gan jau esot beidzies.
Respektīvi - viņi redzēja ka atlaide nav piešķirta, bet vai nu speciāli gaidīja kamēt šī akcija beidzas vai arī tādas akcijas īstenībā nemaz nebija.

D Dianam 09.08.2022

Tajā notino.lv vispār kaut kāda mistika notiek. Laiku atpakaļ tur bija bezmaksas piegāde klientiem, speciāli reģistrejos, bet bezmaksas piegādi nesaņēmu. Tāpēc sūtu tagad preces save24.lv. Kaut kas līdzīgs arī ar aboutyou - vairākas reizes netika piemērota sistēmas atlaide - bija teikts, ka noformējit tiks piemērota, bet nekā. Nācās atteikt pasūtījumu. Klientu serviss atbildēja, ka sistēmas kļūda.

T Tony Davidov 24.04.2023

Man arī čakarē galvu par "akciju, kura jau beidzās"!
Solija "dāvanu"... Šis kantoris šāda veidā krāpjas - sola akcijas,atlaides un dāvanas - bet faktiski tas netiek pildīts.
Bēt uz loģisko jautājumu un pretenziju izrādas viena atbilde - "tas jau ir beidzies"