www.sudzibas.lv JM Houses Мошенник, подделка технических документов, крадёт деньги и обманывает заказчиков

North house SIA - ''JM Houses'' - Мошенник, подделка технических документов, крадёт деньги и обманывает заказчиков

Внимание!
Вижу я здесь не первый!
Juris meijers и его спутница по махинациям создали преступную схему обогащения (обман людей а также государства) !

Вкратце!
1. Подделка технических документов, подписей,
2. Обман заказчиков и выманивание денег (сотни тысяч) ,
3. Обмануты поставщики стройматериалов (десятки - сотни тысяч) ,
4. Не имеет права выставлять счёта, подписывать документы, заключать договора и т. Д без разрешения кредитора,
5. Нет разрешения на проектирование,
6. Вывод денежных средств для не уплаты налогов
7. Также эту схему пытается ввести в скандинавию.
По информации есть литовские счета и фирма!

Я до сих пор не понимаю почему он juris meijers его спутница по махинациям не под арестом столько обманутых людей!?
Может у него есть покровитель курирующий их деятельность?

Предлагаю пострадавшим от мошеннических схем (sia "north house" - ''jm houses'' - ''northouse'' в лице juris meijers и его спутницы по махинациям) отозваться для совместных действий для подачи коллективного заявления в knab / полицию по факту мошенничества!

P. S
есть обманутая семья с маленьким ребёнком они отдали последнее забрал у них всё до копейки!

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 01.06.2020

Sveicināts anonīmais rakstītāj kāds ir jūsu ievietotā komentāra mērķis un pozīcija..

Оккупант 29.06.2019

И всех судебных исполнителей с их помощниками включите в список, которые не предоставляют документы и чеки по сделанным оплатам. И 8 человек izpildītāju padome, которые грубят и отказываются назвать нетолько свой домашний адрес, а даже имя.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.03.2020

Cien. Sūdzības ievietotājs/a..uz kāda tiesika dokumenta pamata ir ievietota šī sūdzība..lūdzu pamatot..

J Juris Čuriks 10.05.2020

Tiesiskais dokuments atradies te. Bezkauņa Juri tu esi, mazais afērists un pseido biznesmenis.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 10.05.2020

Labdien atbildētāj j. Č.. , kāds tieši dokuments atradīsies te..
Vai jums kā sūdzības ievietotajam pēc fakta ir pamatojums nosaukt mani par afēristu un pseido biznesmeni.. Un turklāt vēl par bezkauņu.. Lūdzu konkrētus faktus kurus jūs variet pierādīt.. Pretējā gadījumā es varu šos aizvainojumus pāradresēt jums.. Varbūt jūs tāds esat.. Bet nau fakta..

J Juris Meijers Klauns 31.05.2020

Cilvēki te dalās ar savu viedokli par tevi un tavu kaktu kantori, neputrojies draudziņ, tu vari vai nu klusēt vai ari mēğināt taisnoties. Tava atbilde te nav obligāta, vari to arī paturēt pie sevis.

B Biznesmenis JM 14.05.2020

Juri, 'Nav' rakstās ar V nevis ar U, skolā Tev to laikam nemācija. Katrā otrajā atbildē raksti ar kļūdiņām.

Tev ļoti atbilstoši piemērs: Nav kauna.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.05.2020

Cien. Biznesmenis JM, lūdzu norādi sava ievietotā komentāra mērķi un pozīciju..lūdzu atklāj mums savu personību lai mēs būtu vienlīdz abpusēji atpazīstami..vai arī lūdzu savus komentārus paturi pie sevis..

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Cienītais "Bizsnesmeni JM", paldies par tavu precizējumu vārdam nav, ņemšu to vērā..

J Jurchello mairchello 14.05.2020

Ņem par labu Juri Meijer! Būsi šodien kaut ko jaunu iemācījies, vari sev zvaigznīti uz krekla uzlīmēt!

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Paldies Cien. Jurchello mairchello, tiešām paldies..pirms skaties un baksti citus apskaties pa priekšu uz sevis..

J Juris Meijers Klauns 31.05.2020

Labi, mani sauc Juris Meijers, man ir sakari.