www.sudzibas.lv Normunds Zauls Nekvalitatīvi veikti būvdarbi jumta konstrukcijās un karkasa daļā, melo, neatzīst vainu

Normunds Zauls - Nekvalitatīvi veikti būvdarbi jumta konstrukcijās un karkasa daļā, melo, neatzīst vainu

Veicit mājas būvniecību tiks pieļautas kļūdas jumta izbūvē. Tad, kad fakts tika konstatēts, normunds zauls atzina, ka ir ieklājis antikondensāta plēvi, difūzijas membrānas vietā, kā rezultātā, uzliktais skārda jumts bija jàņem nost un jāsūta jaunas detaļas un protams jāmaksā par darbu atkārtoti. Normundam izteicu piedāvājumubapmaksāt jauno metāla detaļu rēķinu, ko mutiski un whatsap sarakstē apsolīja. Summa bija 1100.00 eiro. Normunds pēc 2 mēnešiem iemaksāja 100.00 eiro. Atgādinot par solīto, atrajatīja, ka neko netaisās maksāt. Uzskatu normundu zaulu par nekvalitatīvu un negidprātīgu darbu veicēju.