www.sudzibas.lv Normunds Lācis Crypto krāpšana, scams

Normunds Lācis - Crypto krāpšana, scams

Normunds Lācis (marts. 1996g) aktualizējot labus ienākumus no cryptovalūtas “lēcieniem, izmantojot neocrypto.net pakalpojumus, aizina ieguldīt nieka līdzekļus. Prasot atpakaļ 10% no ienākumiem. Sola visiem milzīgas peļņas. Uzrāda lapas kā bitrue.com, bltrue.io, tarmex.zone tipa lapas ekrānšāviņus, sakot “man birža saka, ka jāiekasē papildus naudas no tevis”, “es to nezināju”, “visiem jaunajiem to prasa”.
Tā vietā, lai informētu priekšlaicīgi, kalkulē ko runā, nav agresīvs :), bet cenšas dažādos veidos, lai veic papildus maksājumus. Tas noteikti var vilkties mūžīgi.
Apgalvojot, ka viņam var uzticēties, vismaz pusi no teiktā nepilda.
Ir pilns ar lietotāju veiksmes stāstiem, bet personas kas lieto profila bildes Telegram, nav atrodamas vispār nekādi citās sociālās platformās. Tobiš Telegramā pelna tūkstošus (nebaidoties pat no VID nodokļiem, jo naudu it kā skaita uz LV bankām pa tiešo), diezgan ātri iegādājas mantas un ar Normundu dalās priekos, 90% lieto iphonus :) smalki!
No Normunda video, tiek secināts, ka neatrodas LV, iespējams UAE teritorijā (dubajā). Par to liecina dažādas izkārtnes izņemot Euro neviens Dubajā neskaita Normund. Iniciazē iemaksas, no kurām sola milzīgu peļņu, bet peļņu nevar izņemt ja tu vēl nepiemaksā.
Normunds draudzējas ar Māri. Normunds nesā tetovējumus uz labās rokas, viens uz pleca, divi rokas lejasdaļā (viena no tām Nots). Draugs “Māris” tetovējumu nēsā uz krūtīm “liels krusts”.
Promoteri: cilvēki, kas iesūtījuši video, par to kur tērējuši naudu. Māris samaksājis jaunajiem cilvēkiem, lai uztaisa pārspīlētu pārsteiguma video. Viens reālišļupst un saka, ka nopircis dzīvokli, cits auto, citi jau paspējuši (ārpus kādas sapratnes Latvijā) tikt pie daktera lai pielabotu seju :) nauda pasteidzina visu. Bet pamatā jauni cilvēki par nelielām naudiņām gatavi reklamēties, neapzinot sekas, ja sejas izplūst interneta dzīles.

Īsumā viss, Normunds vēlas visiem palīdzēt, nezinu kāpēc slēpjas (protams ja ID apliecība ir īsta. Esot uzņēmuma īpašnieks kaut kam, bet nekā naf

Esiet prātīgi!