www.sudzibas.lv Normunds Eglītis, Jānis un Solvita Krāpnieks - celtnieku vervētājs uz Zviedriju

Normunds Eglītis, Jānis un Solvita - Krāpnieks - celtnieku vervētājs uz Zviedriju

Šis cilvēks piedāvā darbu Zviedrijā ar samaksu 10EUR/h, bez darba līguma Biļetes uz prami nopērk pats un saka, ka līdzi nekas nav jāņem (nauda). Strādājam no 7 - 21. Bez iztikas līdzekļiem, pa 9 cilvēki istaba dzīvojām. Biļetes atpakaļceļam jau viņš nopērk iepriekš. Naudu sola samaksāt jau atbraucot atpakaļ uz LV. Taču telefons uzreiz ir izslēgts. Viņš strādā kopā ar Jāni (kuŗš zog instrumentus Zviedrijā no veikaliem) un Solvitu - Siguldnieki. Uzmanieties no krāpniekiem un palīdziet ar precizām koordinatēm, lai vaētu sniegt iesniegumu policijā, gan LV gan Zviedrijā. Cietušo ir ļoti daudz un krāpnieki neapstājas, bet turpina vervēt strādniekus. Patreiz Normunds iespējams to pašu dara Vācijā.

A Agne71414 11.02.2017

kāds ir firmas nosaukums?

Nezin ka tagad,bet tad laida zem viena latviesa firmu R R Group

S strādnieks 12.02.2017

RR Group.pats arī biju uzķeries uz viņiem. Tur vēl tāds Raivis figurē.

C Celtnieks2016 13.02.2017

Jā arī Raivis iespējams ir uz vienu roku ar Normundu. Pats kādreiz ir strādājis pie Normunda.

K Kot1983 13.02.2017

Nu ja ir tada bede tad uzrakstiet iesnigumu policija
ja jums viss ir zinams

A ano1234 13.02.2017

Var gan ta gan ir ari citi veidi,bet tas bus dargak un sliktak jums-metejiem,kuei pat est normali pat sev nevar

Tu vari normali rakstit
Tu raksti velns zin ko un citi kluse

Latviešu tautas 13.02.2017

А они не могут писать заявление: язык у них. как у типичных латышей в заднице у хозяина, а руки ублажают хозяина...

K Kot1983 13.02.2017

БЛин я уже не чего не понимаю зачем подымать смуту если не можешь ответь и написать заявление постоянно пишет бред какойта не чего толком кто?что?как ? где?

S strādnieks 13.02.2017

Cēsu policijāir jau iesniegts gan par zviedriju ,gan par vāciju.vismaz kādi 10 iesniegumi

D Dzokrsr 14.02.2017

Par šādiem apvainojumiem . Un naudas izkrāpšanu. Pa nepadarītu darbu ja gribi saņemt naudu tad cietīsi tu! Apsolu. Jānis bijis vienmēr godīgs un patiesi pret strādnieku!

C Celtnieks2016 14.02.2017

Dzokrsr jeb pareizāk Normund - tu kautko jauc. Ne jau tu esi cietējs - bet dzīvi cilvēki, kuru laiku un darbu esi nelietīgi izmantojis lai iedzīvotos uz viņu rēķina. Kā arī esi izmantojis citas valsts aklumu pret savu rīcību - nodokļu nemaksāšanu un zagšanau. Pat neceri - nekas netiks nepamanīts. Pacieties un laiks visu rādīs un saliks pa savām vietām.

S strādnieks 14.02.2017

Ko Normi satraucies?,bailes no tāda panta, kā cilveku ļaunprātigu izmantošanu?

M miljons 14.02.2017

stradnieks jeb tiešāk Daini no Rīdzenes!
nu ko tu te vari rakstīt jūs māju uzturējās ka PICAS torni un aizmukat...

PIZAS TORNI!

S strādnieks 14.02.2017

Neuzminēji. Tad tu vē kadu brigādi esi uzmetis. Daini no Rīdzenes mums vajadzetu sazināties,ja ir iespējams.

vai tā ir Solvita Logina? man par viņu būtu ko uzrakstīt policijā

D dzudesv 12.02.2017

Sveicināti , ja nav noslēpums, ko Jums Solvita Logina ir nodarījusi ?

L Lolololo 12.02.2017

Paskaties vai tas nav tas kadrs kas Facebook ir zem Nika Jānis Kosmoss

Ir tas pats J Raudolfs kas zem nika J Kosmoss ,Facebook

A ano1234 15.02.2017

Tas Juris vispar tur par stukaču un šesķjorku tur strada.No stroikas vispar neko nejedz.Viņš uzzin no citiem ka jabut pareizi un tad dodas meklet kadam kludas.Tas kas tur itka strada 2gadus un normali saņem,varetu but tā cietumā sēdējušā Jāņa labā roka.

A ano1234 12.02.2017

Es arī biju starp tiem savervētajiem. Kopā bijām 3 cilvēki aizbraukuši. Naudu arī solija, līgumu neparakstija, zaga ne tikai inventāru bet arī mācija un pats zaga pārtiku lai nebūtu par to jāmaksā. Objektu neļāva pabeigt, lai nebūtu jāmaksā, bet solija ka samaksāšot kad to objektu pabeigs. Un kā jau rakstīts, ņēma nākošos pēc mums un tālāk tas pats scenārijs. Šeit bilde kur dzīvojām. Tas atrodās ciematā Märsta. Man ir viņu toreizējie LV nr. un varu dabūt N.Eglīša adresi ja vajag.

A ano1234 12.02.2017

No sakuma saka ka ligumu uztaisisot uz vietu,pectam jaaizbraucot uz lv lai sakartotu papirus,bet jus pastradajat.Tad sola ka driz atvedišot ligumus.Atbrauc un satiekas ar resno janku un aizbrauc,ligumi jau viniem nav vajadzigi.jo atrak attopies jo labak.daži jau tur vergo un zog veikalos vel tagad.

K Kot1983 12.02.2017

Bet kads vispar var nosaukt ka vini izkatas
Visi tri ?

D Dzokrsr 13.02.2017

Pa Solvitu un jani man nau nekas slikts sākums. Viņi ira godīgi un taisnīgi cilvēki. Taka izdomajat ko rUna jāt. Un pa apvainoumiem var cilvēkus sodīt!

M miljons 14.02.2017

ano1234 ir Ainārs no Priekuļiem urs tas smirdīgais botes ir uz terases nolicis bilde var redzēt!
šis cilvēks ir ļoti tāls no celtniecības ir foto un citi nenoliedzami fakti kas apstiprina viņa brāķi darbā!

K Kot1983 12.02.2017

Man kads Normunds ap 50-60 gadiem pidava darbu Vacija.
It ka apmaksas ceļu un iedos 50 euro uz nedeļu dzivošanai
Rit man jaizbrauca uz Vaciju
Bet kakpec te Latvija ne viens ne uzrakstij iesniegumu policija?

Latviešu tautas 12.02.2017

"It ka"... Līgums ir uz rokas? Nav? Kas tu esi pēc ta? Naivs...

S strādnieks 12.02.2017

Jā . Mūsu brigādei ir ligums ar Eglīti.

R Rembogailmocis 12.02.2017

AAA kur tie gaIĻI IR

K Kot1983 12.02.2017

nu tagat viņi verbe cilveccus Jelgava

K Kot1983 12.02.2017

nu tagat viņi verbe cilvekus Jelgava

A ano1234 12.02.2017

Eglitis tads tarzans ar gariem matiem un noaugušu bārdu

M miljons 13.02.2017

tu jautā par tiem gaiļiem kas drāž tādas vistas ka tu ?

R Rembogailmocis 15.02.2017

Es jautāju par tiem kas uzmet cilvēkus,viņus vajaga publiski tirgus laukumā izjāt dubenā un uzmīst uz galvas un salikt visos publiskajos portalos ,par piemēru citiem uzmetējiem.

M miljons 15.02.2017

bet tava uztvere kas ir mešanā?
ja cilvēki saka ka meistari bet pēc fakta nulle brāķi taisa ...iznieko matrealu laiku ...ja viss jāpārtaisa dēļ viņa kļūdām tiek kavēti līguma termiņi jāmaksā soda sankcijas ...!
tu gribi teikt ka pēc aukstāk pārskaitīta ir vēl alga jāmaksā?!
...būs gan izdrastu gan apmisti????

C Celtnieks2016 16.02.2017

Tur jau tas suns aprakts, ka nekādas iepriekšejās darba pieredzes tie nelieši neprasa. CV nejautā, līgumus neslēdz. Viņi meklē vergus, neesat muļķi neuzķeraties kamēr Normunds vēl uz brīvam kājām. Par izdomatajiem brāķiem jums tiks pazinots jau pec tam kad atgriezisieties mājās. TĀ IR IZSTRĀDĀTA SISTĒMA UN VIŅS NAV VIENĪGAIS. Tādi pat aferisti ir ļoti daudz. Paskatieties šajā portalā. Viens piemērs - brāļi GALVIŅI.

K Kot1983 12.02.2017

Bet kurš zina cik viņam gadi? varbut kadam ir viņa foto

A ano1234 12.02.2017

Jānis Raudolfs laikam.Tads īss,resns ar plikàm un pelēkām šūnām

S strādnieks 12.02.2017

Man ir Jāņa foto,un zinu kur atrodās cēsis Egliša kunga ofiss

ano1234,
strādnieks
NOMET MAN foto uz emailu un adresi

Vai ta ir ši firma?
vai iedot registracijas numuru Kurš uzrakstits liguma

A Apmānītais 14.02.2017

varat apskatīties draugiem.lv (Normunds Eglītis)

K Kot1983 14.02.2017

kurš no viņiem viņi tur 20 cilveki

C Celtnieks2016 19.02.2017

Mežavecis ar bārdu keponā.

Z Zinātgribu 06.06.2017

Kāds Jānim uzvārds?

D Dzokrsr 13.02.2017

Šis ko cilvēki raksta ira apvainojums. Cik es zinu ka pa braķīlām nemaksā naudu. Vēl pie tam visi darbi jāpārlasa. Pa ko tad viņiem maxat? Un pa to zagšanu teiktu savādāk ja viņi zaga nenozīmē ka pārējie zog. Tā ira plika darīšana! Divi gadi strādāju zviedrija. Ar naudam nau problēmu bijušas. Jo darbu daru akurāti nekļūdīgi un apzināti. Tads šis stāsts!

M miljons 13.02.2017

dzokrsr ! tavs stāsts izklausās pēc patiesības!

A ano1234 13.02.2017

Tu jau droši vien stradaji citur nevis pie tā jāna un J Eglisa.Tur neviens ilgi nekalpo iznemot laikam divus

M miljons 13.02.2017

šita var gvelzt tikai potenciāli dzērāji un tādi kas galīgi nemāk strādāt...!

M miljons 13.02.2017

tanī kompānija viss ir kārtībā man vīrs strādā paldies it īpaši tam Jānim!

D Dzokrsr 13.02.2017

Atšķiķina no tevis mes strādājam. Braķus netaisam Es zinu kas tu esi pa dzīvnieku. Foto sanemu tavu!

A ano1234 13.02.2017

Mums neviens neteica ka butu kads braķis,un nemaksaji ari.netaisies pa stradnieku.vel vis tik saksies

K kadrs007 13.02.2017

Interesanti palasit komentarus. Varu secinat vienu. Cilvecinsh ar niku miljons bus slavenais Janis , bet Dzokrsr vinja izsutamais puiselis Juris Antonovs..

C Celtnieks2016 15.02.2017

Par brāķiem sāka runāt tikai kad atgriezāmies LV un bija jāsamaksā, tad arī sākās pretenzijas un uzbraucieni. Viss viņiem labi izstradāts. Policijai nebūs problēmu ar krāpsanas shēmas izmeklēsanu. Par krāpšanu grupā, lielos apmeros, zagšanu uc. - 177.pants. Krāpšana - Par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem.

D Dzokrsr 13.02.2017

Tā ira plika disšana. Busu lv parunāsim!

A ano1234 13.02.2017

Vel jau visi nav sakusi runat te.Visam savs laiks!

ano1234
par ko tad tevi izdzina no tās kompānijas ārā ,dzeri zagi...?

C Celtnieks2016 13.02.2017

Jānit, ko ta tik tramīgs paliki uķi - puķi, izsņauc deguntiņu :))))))))))

A ano1234 13.02.2017

Jā tā ir kompanija,kas uzmet un izklausas ka esi no tas.Tur nevienu neizmet,bet uzmet un paši aizbrauc!

M miljons 13.02.2017

tevi taču cik zināms aizdzina ar sudainu koku pa dzeršanu par brāķi darbā un par to ka kolēģus apzagt!
ko tu te tagad tautu mulsini miskastē!

D Dzokrsr 13.02.2017

Runa pa norcu ka uzmeta. Ar Zviedriju esu apmierināts. Problēmu nau.

es tevi ne sapratu
Viņi pa visu latviju ta strada?
Un es ne esmu no tiem ka tu uzrakstij man
Tu pac raksti normali lai cilveki saprot kas un ko

D Dzokrsr 13.02.2017

Tu esi tas dzīvnieks kas braķus taisīji. Taka eapvaino.

K Kot1983 13.02.2017

Nu cik es sapratu viņi visus mekle sludinajamos
Bet viens jautajums ja daudz cietušos kapec visi kluse jo policija viņiem ne ko nevar izdarit jo nav ne viena iesnieguma
Mans labakais draugs strada Valsts kriminal policija es viņam pajautaju ko var izdarit viņš teica nav iesnieguma nav lietas
Tad par ko te runat ja cilveki tikaj runa a pec lietas ne ko nevar izdarit

K Kot1983 13.02.2017

nu cik es sapratu viņi tagat strada Jelgava

Viņi piedava darbu Vacija celt privat majas apsola 10000 tuk.euro par maju
Dzivoklis ir apmaksats,ceļu apmaksa

Life_is_life 13.02.2017

Pievienojiet Vards Uzvards

D Dzokrsr 13.02.2017

Tāpēc ka strādnieki pieļauj darba kļūdas. Un tas ko tu raxti tas ira apvainojums. Tāpēc neviens neko nevar izdarīt. Un au iemesla!

A ano1234 14.02.2017

Janis nekad nejutas vainigs,jo viñam tak nekad nebus sirdsapziñas pàrmetumu,ka viñs var jebkuru apkrapt,Tur kludas uztaisa no zila gaisa,lai tik cilvekiem nesamaksatu.Kà pasi zog veikalos,ta ari citus maca.Partiku,apavus utt.

D Dzokrsr 13.02.2017

Jānim un Solvitai gar vaciju nau nekāda darīšana. Nejaucas divas dažādas lietas. Šie cilvēki godīgi un patiesi!