Normunds Aizpurvs, palidz Anglijaa ar darbu un dzivosanu - NEPALIIDZ!

Piedaavaaja paliidzeet ar darbu un dziivoshanu. 5 meneshus viss bija kaartiibaa. Darbu dabuujaam, dziivojaam mazaa istabaa divataa ar draugu. Veelaak arii ar draudzeni.
Kaadu vakaru 2 naktii vins piezvaniija un lika izvaakties no istabinas un maajas 30 min laikaa, ja ne sauksot policiju. Neatlika nekas cits, kaa izvaakties peec iespeejas aatraak. Nekaadu paskaidrojumu nedabuujaam liidz 9 no riita, kad vinsh pazinoja, ka eam itkaa panemushi 500 paundu veertu gradzenu. Zvaniijaam Normunda sievai, kura noliedza, ka viniem kas taads vispaar buutu piedereejis!!! Un piebilda, ka to Normunds ir safabriceejis. Taa nu 3 cilveecini kliidaam pa Anglijas ielaam bez naudas un meeginaajaam atrast kaadu paarnaksnosanas un dziivosanas vietu!!!

N Normunds Aizpurvs 01.11.2008

Pateicos Laurai Princei un Janim Snorem par atsauksmi. Aizmirsaat pateikt, ka cetrus meenesus juus straadaajat labi atalgotu darbu, kuraa es juus iekaartoju, liidz izdomaajaat paarvaakties uz citu pilseetu. Arii to, ka peec meenesa laimes mekleesanas, apkraapti, nodziivojusies liidz klinkim, bez paartikas un jumta virs galvas zvaniijaat man lai es juus glaabju no suudiem, pabaroju un izmitinu. To es arii izdariiju, tomeer savi cilveeki vien ir. Taa pagaaja sesas nedeelas, juus dziivojat manaa maajaa eedaat manu paartiku baudiijaat konfortu nemaksaajot ne penija. Protams, ka man tas piegriezaas un es izsviedu juus uz ielas. Darbu tacu pat necentaaties mekleet!
Normunds Aizpurvs

C cilvēks 01.11.2008

Ļauni gan, naktī uzmodināt un tā vnk.bez brīdinājuma izmest!!! Kur tas ir redzēts, ka bez brīdinājuma tevi izmet uz ielas nesagatavotu? Vispirms ir jāpabrīdina un jādod laiks jaunas mājvietas atrašanai un tikai tad jāpalūdz atbrīvot dzīvoklis!

N Normunds Aizpurvs 01.11.2008

Jaabriidina godiigi iirnieki, nevis citu izmantotaaji!!!Anglijaa katra diena maksaa naudu, halava nav nevienam.Zane.

L lasītājs 01.11.2008

Pirms doties uz kādu valsti, jāiepazīstas ar tajā esošajiem likumiem.Darbu bez dzīvesvietas deklarēšanas nevar dabūt, te kaut kas neiet kopā.Man izpalīdzēja krievi-visu cieņu viņiem, bet latvietis ir latvietis pat Anglijā.

M mimi 01.11.2008

Vienalga tas ir NEcilvēcīgi!!!Nu nevar tā vienkārši sagrozīt faktus, un apmelot par zagtu gredzenu...Es šinī situācijā būtu griezusies policijā par slavas un necieņas celšanu!Tu Aizpurv esi tomēr nelietis.Un pareizi jau saka, ka latvietis latvieti drīzāk nopels, nevis palīdzēs...diemžēl...

1 123 01.11.2008

Uzmanīgi, Mimi...Tev zināms tikai šeit rakstītais, bet ne patiesība, līdz ar to cel necieņu ar vārdu ""nelietis""...Mēs neesam tiesneši.

V Vita 04.11.2008

Vai tas, kurs dienaa gul sasleejis kaajas, bet naktii raknaajas pa tavu ledusskapi nav"nelietis"?Biju tai maajaa, diemzeel taa bija...Nebija vini upuri, bet slinki...