LV RU

Norma-A Sia - Neizpratne

Vēlējos braukt ar firmas Sia “Norma-A” autobusu, kas nāk no rēzeknes uz rīgu. Vēlējos iekāpt ogrē, plkst. 11.25, gaidīja autobusu 3 sievietes, ielaida tikai vienu, kas tā pa lietu? ! Neesot vairāk vietas, redzu, ka autobusā neviens nestāv. Uz jautājumu “vai nedrīkstu stāvēt? ” saņēmu atbildi nē, autobuss nav paredzēts stāvēšanai. Citi sabiedriskie transporti ir paredzēti stāvēšanai, bet tieši šīs firmas nē? Pašlaik mokos ar kultūršoku, jo tas šķiet pilnīgi absurdi, ka jākavē ierašanās laiks uz lidojumu, jo “autobuss nav paredzēts stāvēšanai”!

Komentāri (2)

Tu Turkey901 12.06.2019

Jums taču paskaidroja, ka autobusā nav paredzētas stāvvietas, tātad nav un nedrīkst tādā veidā pārvadāt, ir jāsamierinās!
Tam var būt sekojoši iemesli:
1) Nav paredzēti rokturi/ cilpas, kur stāvošiem pasažieriem pieturēties, tāds ražotāja modelis.
2) Autobusā ir izvietotas īpaši daudz sēdvietas un ražotāja noteiktā "pilnā masa" šī iemesla dēļ ir sasniegta un vairāk pasažierus pārvadāt nedrīkst.
3) Autobusa tehniskais stāvoklis neļauj uzņemt vairāk pasažierus, vadības rīkojums.
4) Valstī jauna likumdošana/ pastiprināta kontrole saistībā ar nesenajām autobusu katastrofām.
5) Autobuss nav aprīkots ar kondicionieri un vasaras sezonā tā jau nav ko elpot, cilvēki ģīpst, tāpēc atteikušies no stāvvietām.

really? 12.06.2019

Un ja autobusam peec tam strauji bremzejot izsistu paris zobus, tapec,ka staveji un nebija kur tureeties, tad ari noteikti seit sudzeetos,kaa ta var,ka uznem vairak pasazieru,kaa vietu! Un baigi forsi,ja sada karstuma tas stavosais pasazieris ar iesviiduso padusi izvelejies tavu atzveltni kur pietureties!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes