www.sudzibas.lv Nordic Staff Slikts serviss

Nordic Staff - Slikts serviss

Šis uzņēmums absolūti nepilda to ko ir solījis. Katru reizi kad bija jādodās uz pārrunām priekšā stāvēja cita kundzīte kurai nebija ne jausmas kādēļ vispār esmu ieradies. Kad beidzot nonācu Vācijā (par to ka jābrauc paziņoja 2 dienas iepriekš) apstākļi neatbilda nekam par ko bijām vienojušies. Sākot ar atalgojumu (1500 vietā 500 eiro) beidzot ar dzīvesvietu kura ne tuvu neatbilda solītajam. Neuzķerieties!

Vairāk sūdzības par Nordic Staff

Работяга 28.05.2017

Kur tu atradi to agenturu, es interneta to nevaru atrast.. un nosaucas nordic a tevi iepisa vacija?

Ed Edmunds.Ritins 05.06.2017

Atradu Facebook un jā nokļuvu Vācijā

Si Sieriņš 29.05.2017

Man ir ļoti laba pieredze ar Nordic Staff.Pilnīgi nekas nebija samelots,darbs un alga aomierina.

La Laimiiite 19.02.2018

Un, veel nopleesh naudu par pakalpojumiem, kuri netiek izmantoti :)

Go Golden. 25.03.2018

Nordic staff.
Nepilda savus solijumus!
Kraapjas nepajokam.

Mi Mikans Dzeinis 11.10.2018

Ja, pilnigi piekritu. Kur vini man atsutija stradat ziemelj irija atkritumu parstrades uznemumu vienkarshi murgs. Dzivo maja ar prusakiem, cilveki zodz maltiti no leduskapja, un ne tikai. Sausmas.