Nordic Staff - Krāpšana

Septembri kopa ar viru devāmies uz Vāciju caur nordicstaff. No sakuma viss bija labi, iekārtoja kopmītnes tipa maja. Septembra beigas bruka firma lux lucenius, iekārtoja cita. Triju mēnešu laika mainijam vairakus darbus. No oktobra virs strādāja grāmatu pakotava par auto iekravāja vadītāju, tas darbs ilga nedelu vai divas pēc tam vienkārši krāvējs. Cilvēks kas uzraudzēja darbu, iztūrejas ka pret lopiem - aizvainojas, bļāva, pazemoja. Un ar to viņam bija par maz - brīvdienas ierads maja kura dzīvojam, demolēja, centas izraisit kautiņu, uzbažas visam sievietem kas dzīvoja maja. Manu viru centas piekaut ik reizi, kad bija maja, ja neizdevās centas atrast gara zemāku cilvēku un nirgajas tapat ka darba. Pēc brīvdienam tapat bija bail atrasties maja, jo dzīvoja narkomāni uz zalites pipetaji. Dazas brīvdienas pēc kartas maja ieradās policija, neljava iziet no istabas, jo tika veikta krimināli izmeklēšana smagu noziegumu nodarījuma. Uzzinajam velak ka tas pats cilvēks saka atņemt bankas kartes un noniemt darbinieku algu, cilvēkiem deva tikai 50 eiro nedēļa. Cilvēks garīgi un psihiski nelīdzsvarots. Dauzijas slēgta istaba, nakts vidu, man bija bail atrasties maja. Brīvdienas pavadijam bailu sajuta un satraukuma. Morali un psihiski iedragāta stāvokli. Uzrakstījām atlūgumu marta sakuma un nostrādājam martu. Ar viru strādājam caur divam atsevišķam firmam - gss un john Personal. Man algu izmaksāja laika, virs līdz šim gaida - no marta mēnesi - ne algas ne atvilinājuma naudas! Čakare, morāli un psihiski nogalina! Nebraucit caur nordic staff uz Vāciju-arnstadt, bad tabarzs! Dokumentus nevaru pievienot, to vienkarsi nav.

03.08.2019

Работяга 03.08.2019

musdienverdziba.. butu kads vientuls cilveks tad tiesam piekautu.. ta vini mekle vrrgus kurus var iebiedet..

⛔️ 03.08.2019

Darbs ārzemēs ir pašiem internetā jāmeklē un nekādā gadījumā caur Latvijas aģentūrām.
Ja glupa galva tad d. rsai nav miera.

N Noboby 03.08.2019

Pats vienreiz izmantoju Nordic staff pakalpojumus. Vēl jo projām atrodos tajā pašā darbā kuru man piedāvāja pašā pirmajā reizē, atbraucu uz Nīderlandi un viss okay. Protams kontaktu vairs neuzturu ar Nordic staff, jo viņi ir meļi, bet savādāk darbs mani apmierina

Alina Ozolina 10.10.2019

Man pazina jau 3x brauks uz ziemeliriju stradat viss ok,ja dargi nem bet Darbs ir

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.