www.sudzibas.lv Nordic Media Agency Nekorekts darbadevējs un nemaksā

Nordic Media Agency - Nekorekts darbadevējs un nemaksā

Gribu brīdināt par darba devēju/īpašnieku El Primero, kas ir arī Nordic Media Agency un Rigainsight īpašnieks, Frank un viņa sieva Baiba. Darbinieki šajā uzņēmumā mainās kā zeķes, vai nu tiek atlaisti, vai psiholoģiska spiediena rezultātā aiziet paši.

Algas tiek maksātas uz rokas, kaut arī tiek solīts, ka tiks maksāti nodokļi un slēgts līgums. Algas bieži netiek izmaksātas laicīgi, ievelkas uz vairākiem mēnešiem, ja aizej no darba, nemaz neceri, ka dabūsi atlikušo naudu.

Vadība regulāri tenko aiz muguras citiem darbiniekiem, rada ļoti nelabvēlīgu vidi. Atnākot strādāt pirmajā mirklī liekas, ka nu tik būs īstais uzņēmums, abi vadītāji lieli draugi, bet pēc pāris mēnešiem sāc sajust īsto darba vidi.

Mainās pilnīgi visi darbinieki, arī tādi, kas liekas, ir pilnīgi lojāli un nostrādā turpat trīs gadus, strādā ārpus darba laika un papildus saviem darba pienākumiem.

Virsstundas bosam ir pilnīgi normāla lieta, paldies nepateiks un papildus nesamaksās.
Vadībai ir nopietnas problēmas ar negatīvo emociju izgāšanu uz darbiniekiem, jūtīgākie aizies ar nervu sabrukumu. Vadība uzskata, ka latvieši by default ir slikti strādnieki un ar viņiem pa labam nevar, tikai ar draudiem..

D

R Rihards 16.03.2011