Nordic Homes - (bez temata)

Sveiki! vēlos informēt, ka to, ko viņji sola kantorī objektā tā nemaz nav. Naudas ziņjā tas pats griež algas katru reizi- jacīnās, lai dabūtu savu algu, cenas anglijā tādas pašas kā latvija viņjiem mēdz būt vairākas tāmes priekš strādniekiem dažreiz pat atsakās rādīt!
Ja vēlies aizbraukt ekskursijā uz UK, laipni lūgti!

W wii 24.05.2013

droši vien kārtējais dzērājs, kuru aizsūtīja uz mājām :D

C Cosmonavt 16.09.2013

Ne īpaši, varu teikt. Uzņēmums, patiešām ir brīnišķīgs, tādā ziņā, kā piedirs strādniekiem algu. Rūpnīcā, strādā pa trīssimts ar pusi, uz rokas. UK, arī, ne daudz vairāk. Objektos, vadītāji, māna uz naudām par šerpu.

K kuoks 17.09.2013

Nu, nezinu kā jums tur rūpnīcā maksā, pats strādāju objektā, bet tas, ka no rūpnīcas nāk sasodīts brāķis, kas mums uz vietas, objektā pēc tam jālabo, tas nu ir fakts.Un, ja kārtīgi rukā, nopelnīt var labi.Pat ļoti labi!Vienīgais mīnuss, tas gan jāatzīst, firma nevar nodrošināt ar darbu pastāvīgi.Vairāk kūkojam, nekā strādājam.

E Edgars Šestakovskis 22.10.2013

To kuoks - Tas, ka nāk brāķis ir tāpēc, ka Lijānam, Lujānam vai kā viņu tur, ik pēc 5 min mainās domas par ražošanas tehnoloģiju. Un beigu beigās visu var nākties pat 2reiz pārtaisīt dēļ tā ka viens priekšnieciņš kaut ko jaunu izdomājis un vēlas būt svarīgs!!!

Ar cieņu Edgars Šestakovskis

H harosij345 17.06.2014

da tam tocno bez predel polnij buhgalter totjana zanimaetsja krazej deneg s rabocih naglim obrazom na bumage ukazivaet sto est na kont ne perevodit obhodit nalogi i pricjom ukazivaet drigie banki po dahodam rabocih tam tekucka ljudej idjot nazivajutsja naglim obrazom v meste s derektorom mastera pod nih steljatsja stob kreslo ne poterjat deskreminacija po zarplatam i cesam idjot po polnoj ne vedites na ih uslovija bumagi podelivajut lipa polnaja sverit ih bumagi cesi nalogi i svoj kont i blizko net takova kak resujut i govarjat za god 80 celovek po uvolnjalis kavo uvolili moladoj paren rabotal na moljarke cestno ne progulival ne pjusij na sovest delal rabotu vse videli verka svetlana rizij juris dajnis guntis mnogo bilo tam buhali kosarezili sebe cenu nabivali paren postaradal iz zanih i takova hamstva sjas invalid vkalival po 200 cesov zarplata u nevo bila kazdij mesjac za cestnij trud 240 lat s avansom verka 700 svetka 500 i 600 naruki ostalnim ne mense 400 on daval kacestvo a babi kosjaki tvarili evo rabotu na sebja pisali master videl znal sto oni zanimajutsja pripiskoj dnej cesov i rabot meri ne prinimal tam hamstvo bez predel naglost kliveta zakrivat ih nuzno uze bili problemi 4 raza firmu menjali sjas eto 5 nazvanie skolko mozno terpet hvatit zakrivat na vsju zizn takih nuzno rabotli 2 smeni 3 cerz 3 i kazdij mesjac ot 10 cesov do 11.3 v smenu cesi zamensal master direktor cesovie urizal kamu kak hotel tak i resoval buhgalter totjana s kazdova raboceva urizala kazdij mesjac po pol zarplati i k sebe naglo v korman na listkah polnij bret sto pisut po zarplate na ruki na kont takova net elementi ukazivaet na listke oplatu ne proizvodit ispolnitelju sudebnamu v kormane u nejo takze bolnicnie i otpusknie

K kaap aaraa 10.01.2016

man viens coms bija nordic hoems, viktors ar tumsi zilu volvu,garo pakalju, braucām uz uk, paliku pusceljā, pirms pusotra gada laikam, bijām kopā cetri-mihails, maaris, es un viktors, tāds ar sedzinju sedzās uz kuras zilonīsi, varbūt kāds zinā viktora uzvārdu?