LV RU
www.sudzibas.lv Nordeka Šofera patvaļa

Nordeka - Šofera patvaļa

Reisa Rēzekne-Rīga, kas atiet no Rēzeknes 14:00, šoferis 23.06.2011. izbrauca caur Rēzekni pa citu maršrutu-pa Dārzu ielu un caur Ziemeļu rajonu, bet vajadzēja braukt pa Rīgas ielu caur pieturu "Rūķītis".
Šādas patvaļīgas un nekaunīgas rīcības rezultātā svētku diena bija sabojāta 10 cilvēkiem, kuri veltīgi gaidīja autobusu pieturā pie "Rūķīša".Un tā nav pirmā reize, kad nākas saskarties ar Nordeka šoferu patvaļu: autobusi no Rīgas vakarā iebrauc Rēzeknē arī kā kurš šoferis vēlas-vienreiz caur Ziemeļu rajonu, bet citreiz tā paša reisa autobuss iebrauc pilsētā pa apvedceļu no "Maltas puses"-vārdu sakot uzvedas kā "mazi ķeizariņi"
Gribētos zināt, vai ir administrācijas noteikts konkrēts maršruts autobusu izbraukšanai no Rēzeknes un arī iebraukšanai pilsētā, un, kāpēc tie netiek ievēroti.
Šaubos, vai sagaidīšu atbildi uz savu sūdzību no Nordeka vadības, jo, ja jau darbinieki atļaujas tik patvaļīgi rīkoties, lielas kārtības nevar būt arī visā uzņēmumā...

H

Komentāri (23)

T ToHelēna 23.06.2011

Protams ka šoferim ir vieglāk pilsētā iebraukt pa taisno, nevis ar lielo autobusu līkumot pa šaurajām ieliņām.

N nuja 24.06.2011

Nav tāda noteikta konkrēta maršruta iebraukšanai pilsētā!!! šoferis var braukt pēc saviem ieskatiem. Ja ko nejēdz, tad labāk pieturi muti nevis šoferus vaino!!!

: :)))))) 25.06.2011

nu maz ticams, ka minētā pilsētas pietura ietilpst Starppilsētu maŗšruta sarakstā---tā ka pirms virini savu knābīti---padomā loģiku un par Rūķīsu pieturu izsaki pretenzija vietējiem pārvadātājiem ---lai jus tur labāk vadātu!!!

J jāāā 26.06.2011

Ak Helēna, Helēna- cik stulba esi Tu !!!

M mellene 28.06.2011

Paši jūs te visi dumji rūķīši esat! Pie mums pilsētā patiešām ir pieturvieta, kuru cilvēki pazīst kā "Rūķīti", jo tajā vietā bija kādreiz kafejnīca ar šādu nosaukumu.
Un kā var daži komentētāji rakstīt komentāros, ka šoferis var braukt uz vietām pēc saviem ieskatiem- ja reiz cilvēki gaida tajā pieturā, tātad autobusam ir jābūt un ne jau viena sieviete kļūdas dēļ ir atnākusi uz nepareizo pieturu, tur bija veseli 10, tātad tas nozīmē, ka agrāk autobuss tur ir gājis, bet tagad neieradies, jo vienkārši negribējies tur braukt, LIELS FUI ŠOFERIM!!!
TAD VISMAZ LAI FIRMA PUBLISKI PAZIŅO, KA IEKĀPŠANA NOTIKS CITĀ VIETĀ!!!

T ToMellene 28.06.2011

Tu pati pamēģini ar lielo autobusu izmanevrēt pa Rēzeknes šaurajām ieliņām, tad pati paliksi par "Gnomiku", kā saucās tā ieskrietuve uz ielas stūra.Ņemot vērā, ka katru reizi to maršrutu brauc cits šoferis, kurš pat lāgā nezina no kuras puses iebraukt pilsētā, par kādiem rūķīšiem var būt vispār runa.Kāpēc tad šie starppilsētu autobusi nepietur katrā Rīgas pieturā?

M mellene 28.06.2011

Oij, nu tikai nevajag, citu maršrutu šoferi brauc kā lielie.. un tikai nevajag vainot nu tagad šaurās ieliņas, tādas ir visās pilsētās.. ja šoferiem ir pretenzijas, tad lai vēršas pie vadības, veido citu maršrutu un dara zināmu pasažieriem, nevis atstāj cilvēku baru turpat pieturā.

T ToMellene 28.06.2011

Un ja autobuss ir divstāvīgais, diez vai tas vecais gaisa pārvads, kur pa augšu iet vilcieni, ir tik augsts.

H hihihaha 28.06.2011

ko te diskutēt---labāk lai pēc šim princccesēm mājas pagalmā Nordekas buss iebrauc---stulb, gan, ko vairāk---ārstēties marššš'!!!

M mellene 28.06.2011

Nu paga, tās jau vairs nav pasažieru problēmas, izies tas buss tur cauri vai nē..

T ToMellene 28.06.2011

Tāpēc arī starppilsētu autobusu maršrutos nav iekļautas pilsētas un mazās lauku pieturas.Bez tam maršruta veikšanai ir dots noteikts laiks.Izbraucot no Rēzeknes vien pa ceļam ir vismaz 10 pieturas, ja katrā no tām, kā arī mazajās lauku pieturās šie starppilsētu autobusi peturētu, ceļam no Rēzeknes līdz Rīgai atvēlētais laiks būtu jādubulto.Bez tam pa ceļam ir jāizbrauc cauri daudzām pilsētām un miestiem, kur arī ir vietējās nozīmes pieturas.Runājot par gaisa pārvadiem, tu kaut reizi esi bijusi Rēzeknē, ja tik gudri komentē?

M mellene 28.06.2011

Nū vispār jau dzīvoju Rēzeknē, tāpēc arī atļaujos runāt. Es saprotu, ka pa ceļam ir daudz pieturu izbraucot no pilsētas, bet neviens autobuss tajās visās nestājas un šajā minētajā pieturā vienmēr tiek piestāts, neatkarīgi no tā, uz kādu pilsētu brauc, tāpēc Rīgas maršruts nav izņēmums.

T ToMellene 28.06.2011

Pat padomjlaikos Rīgas autobusi neko par tādiem rūķīšiem nezināja, kur nu vēl tagad. Katram maršrutam taču jābūt pieturu sarakstam, kurā autobusam jāpietur. Dabū šo sarakstu, un redzēsi, ir jāpietur vai nav.Cik esmu manījis, starppilsētu maršrutos ir minētas tikai apdzīvotās vietas bez pieturām, kuras atrodas starp šim apdzīvotajām vietām.

T ToMellene 28.06.2011

Atvaino, bet Rūķīšu pieturas maršrutā Rēzekne- Rīga nav. Ja netici, pameklē pati.

M mellene 30.06.2011

Nu bet es saprotu, ka varēja nezināt 1 vai 2 cilvēki, ka tajā pieturā nepietur, bet bija veseli 10, tātad tomēr ir tur gājis.
Parādi, kur bija minētas visas pieturas, kur piestāj autobuss!

H hihihaha 30.06.2011

nu ja cilvēkam ir jābrauc ---viņš nestāvēs tādā pieturā--kur jāzīlē piestās vai nē---priekš tam ir noteikumi, kas ir jāzina!!!Un ja būs jābrauc ---nākam reiz zināsi ---kā jārīkojas---tumsonība!!!Nepaļausies uz šofera labas gribas žestu---bija noteikti iemesls ---kāpēc nepieturēja:ievēroja noteikumus, bija pilns autobuss vai kas cits, jo tas nav viņam obligāti jādara!!!

M mellene 30.06.2011

Kā tad, protams! Autobusi vienmēr ir stājuši TAJĀ pieturā un tā nav pasažieru problēma, ka daudz autobusu, noteikumi, liela satiksme vai cita figņa!

T ToMellene 30.06.2011

Ar Google palīdzību atrod autobusa maršrutu Rīga Rēzekne, un pati pārliecinies. Štarppilsētu reisu autobusam nav jāpilda vietējo autobusu funkcijas un jābraukā pa visām mazajām ieliņām.Tas ir tikpat ka ātrvilciens arī pietur tikai pilsētās.Atceros, ka padomjlaikos tanī slavenajā Rūķīšu pieturā piestāja tikai vietējās nozīmes autobusi, bet tā saucamie ekspreši brauca iekšā Ļeņina ielu visā garumā.

H hihihaha 30.06.2011

ko cepties---ja tam minētajam autobusam nav tās pieturas---viņš var braukt ---kā vēlas, ja ir tad ---vienalga pa kādu ielu, bet jātiek tai pieturā---vispār cilvēki jau bez prātiņa paliek ---un vēl strīdas:):):)
Rakstiet tak oficiālu sūdzību---dabūsiet oficiālu atbildi!!!

T ToHiHiHaHa 30.06.2011

Lieta ir sekojoša-vecie šoferim šis mazās pieturas zina, un lai būtu lielāka peļņa, šos vietējo maršrutu pasažierus arī salasa.Ņemot vērā, ka Nordekā ir šoferu trūkums, jaunpienācēji svešā pilsētā praktiski neorientējas, tādēļ jau arī brauc pilsētā no otra gala, kā aizrāda sūdzības autore.Pazīstu personīgi daudzus Nordekas šoferus, kā arī labi zinu Rēzekni, jo pats esmu profesionāls šoferis ar vairāk nekā 30 gadu stāžu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes