www.sudzibas.lv Nordeka Šofera attieksme un vienaldzība

Nordeka - Šofera attieksme un vienaldzība

Šodien braucu ar autobusu Rīga (14: 50) - Olaine (15: 45) , kasieris: 202325 vadims.
Vēlos izteikt sūdzību par šofera vienaldzību un attieksmi pret pasažieriem. Pieturā "Jaunolaine" kāpjot ārā no autobusa pa trepēm nokrita vīrietis, viņam sākās vidēji stipra asiņošana no galvas, bet šoferis viņu ignorēja un nedevās palīdzēt, viņš sēdēja savā krēslā un skatījās uz vīrieti kurš nekustīgs, asiņodams guļ pie autobusa durvīm. Kāds vīrietis palīdzēja cietušajam tikt līdz soliņam, kas atradās pieturā. Šoferis aiztaisīja autobusa durvis un brauca prom ignorējot citu cilvēku lūgumu izsaukt neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un neatstāt vīrieti vienu pašu. Gala rezultātā viena sieviete, kas atradās autobusā izsauca mediķus, kad es ieraudzīju cik nopietna bija situācija nākamajā pieturā izkāpu ārā no autobusa un devos palīdzēt cietušajam. Es ļoti ceru, ka šī situācija tiks nopietni izvērtēta, jo cietušajam palīdzība tika sniegta tikai no pasažieru puses un ja šis būtu noticis vēlā vakara reisā kad nav daudz pasažieru un ziemas vidū tad iznākums varētu arī būt traģisks.

09.11.2023

K

Die Another Day 09.11.2023

Mediķis esi, kā zini asiņošanas stiprumu?

S Spuris 09.11.2023

Protams slikta rīcība no šofera puses ,ja ta arī ir bijis patiesībā,taču mobilie jau mūsdienās ir gandrīz katram un izsaukt mediķus var jebkurš,tapēc velt vainu uz šoferi arī nav pareizi manuprāt.

beetlejuice 09.11.2023

Savā tekstā nonāc pretrunās ar sevi. Ja telefoni ir tikai gandrīz katram, tad mediķus jebkurš izsaukt nevar. Paveicās, ja pēc spēcīga krietiena, kas rezultējās ar galvas asiņošanu, esi pietiekoši žirgts un spējīgs izsaukt mediķus. Pēc galvas traumas var arī izslēgties turpat pieturā un nosalt, ja ārā ir mīnusi. Hipotermija iestājas ātrāk nekā šķiet, īpaši jau asiņojošam cilvēkam. Nevajag arī pazaudēt cilvēcību. Ja darbs ar cilvēkiem riebjas tik ļoti, ka nepadosi roku pat pakritušam un vājam, labāk pa nakti iet tualetes tīrīt, kur nebūs saskarsme ar cilvēkiem.

S Spuris 09.11.2023

beetlejuice pakustini savas cāļā smadzenes kaut reizi dzīvē. Ar komentu, ka GANDRĪZ katram ir mobilais un jebkurš ATTIECĪGI ar tādu var izsaukt mediķus .Nebiju domājis to par cietušo ,taču gan jebkuru no pasažieriem nevis tupi gaidīt to no autobusa šofera. Pielec tagad vai arī vēl detalizētak tev paskadrot ? Taču domāju ,ka lieki jo ja jau nesaprati no pirmās reizes tad arī no simtām tev nebūs saprotams.

O Observatorija 09.11.2023

šoferis ir ļoti vienaldzīgs

S Sīka2 11.11.2023

Kāpēc pats neizsauci ātros?

K Kaarliss 11.11.2023

Tāpēc, ka NMPD jau tika izsaukts, kad es ieraudzīju, kas notika.