www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss ļoti

Nordeka - Slikts serviss ļoti

Labdien! Sakarā ar to ka steigā neapjautāju autobusa maršrutu paņēmu biļeti uz blakus ciemu, autobuss tuvojas manam ciemam jau laicīgi devos stāvēt lai mani izlaistu ārā šoferis ļoti padebils ieurbies autobusa loga ar skatu uz ceļu vienkārši pabrauca garām vietai kur man jākāpj ārā, es jau laicīgi ziņoju ka lai mani izlaiž viņš paziņo varot apstāties tikai pieturas, pat necentās ne ieklausīties vienkārši turpināja braukt man redz esot bijis laicīgāk jāiziet stāvēt
sīkums tos 4 km nogāju diezgan ātri uz mājām, labi ka ārā labs laiks
un ja manā vietā būtu bijis kāds bērns? Kurš tad atbildību uzņemtos? Ļoti slikts serviss, pati turpmāk ar šiem autobusiem nebraukšu un citiem arī neiesaku!

28.05.2021

Pacco_al 30.05.2021

Vai tiešām cilvēki ir palikuši tik truli, ka nesaprot to, ka nav vairs Padomju laiki, kad autobuss apstājās pie katra piena galda, lai tikai kādai vecai kļockai nevajadzētu 500 metrus paiet kājām. Nu ja nav tādas pieturas šinī maršrutā un biļeti nopirki līdz citai pieturai, nu kas pie tā ir vainīgs? Jeb visiem ir jāklanās tavā priekšā un vēl mājas pagalmā jāieved. Protams ka šādām gudriniecēm ir pofig uz to, ka autobusā brauc citi cilvēki, kuriem nepatīk, ka autobuss kavē, ka autobuss apstājas ārpus pieturām, jo viņi grib nonākt savā mērķa galapunktā ātri un laicīgi. Es piemēram vienmēr skatos, cik autobusam ir pieturu un izvēlos reisu ar mazāku pieturu skaitu.
Cienītā Laura, lūdzu izvēlaties to autobusu, kuram ir pietura jūsu nepieciešamajā vietā un nekāpiet lūdzu autobusos, kuriem šāda pietura nav. Un tad nevajadzēs gan citu pasažierus tracināt, gan te sūdzības par servisu rakstīt. Jā starp citu es uzskatu, ka tas ir slikts serviss, ja autobuss stājas pie katra staba.

L Laura Barta 01.06.2021

Klausies pirmkārt neesmu veca klocka man sanāca lieliska pastaiga 🌞 vieta kur gribēju izskapt ir pietura! Visi šoferiši vienmēr izlaiž bet šādu kadru redzu pirmo reizi ,viņš pat neklausījās...
Dabiski ka man citi interesē tik pat cik es viņiem! 😊
Starpcitu zini kas ir truli? p**** dīvānā un baigi gudri d**** .
Neuzlabot servisu bet tā vietā no dažādiem Nick braukt virsū cilvēkiem ,lūk tas ir patiešām truli..

L Laura Barta 01.06.2021

Stāsts ir vairāk par to ka šādu debiliķu dēļ tavu bērnu aizved uz svešu vietu un pilnīgi pofig kas notiks tālāk jo mēs tak varam apstāties tikai pieturas mums redz esot jājiet stāvēt laicīgāk ,kaut gan viss tas izdarīts! Pieļauju ka tajā nordekā tiešām īpaši atlasīti indivīdi strādā ,ar vienu rievu ,un šim konkrētajam tiešām kāda pārbaude par sliktu nenāktu.. nevisi šoferiši ir slikti ,savējie vietējie ir 👍❤️
Tāka savu pieckapeiku sarule un iebāz tur kur saule nespīd! Nelaimīgais cilvēk..