LV RU
www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Kāpēc Nordeka autobusos ir sajūta, ka atrodies šķūnī, kur pa visām malām pūš vējš? Nevienam citam pārvadātājam nav tādas problēmas ar kondicionieriem, Nordekā katru reizi ir kādam ir jāiet teikt vadītājam lai slēdz ārā, un tad kad izslēdz, tad tas ir uz pusstundu vai labākajā gadījumā stundu, un atkal tiek ieslēgts. Diemžēl Nordekas reiss atpakaļ uz Rīgu, ir vienīgais vakara reiss, jo skaidrs, ka jebkurš cits pārvadātājs ir labāka izvēle. Starp citu, Nordekas internets arī ir viss sliktākais, bieži kaut kur vispār pazūd. Ja ir iespēja labāk braukt ar jebkuru citu pārvadātāju.

21.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Rw

Komentāri (16)

Vl Vladimirs Maslakovics 04.07.2019
Neielaiž autobusa

Reku ir no policijas izraksts

Vi vitols 22.08.2019

Policija tomēr nav mērījusi, tavas promiles.

Tu Turkey901 21.08.2019

Ir taču vasara, varat izvēlēties mīties ar velosipēdu, tur nedz vējš pūš no visām malām, nedz arī internets slikts!

Rw Rwx 21.08.2019

Varī mīties 170km, kas tev traucē? Man tas nav vajadzīgs.

Rw Rwx 21.08.2019

Patiesībā veselības problēmas rodas, ja kondicionieri lieto nepareizi.

Labam kondicionierim visi minētie parametri ir regulējami: temperatūra, gaisa plūsma, gaisa mitrums. Parasti vislielākās problēmas rada nepareizi noregulēta gaisa plūsma – ja tā tiek virzīta tieši uz cilvēku, notiek attiecīgās ķermeņa daļas atdzišana, kas savukārt var provocēt dažādas saslimšanas. Kondicioniera aukstā gaisa strūkla iedarbojas tāpat kā caurvējš.

Pārsvarā rodas saaukstēšanās slimības. Cilvēkam uz mutes un deguna gļotādas pastāvīgi dzīvo ap 20 dažādu mikrobu un vīrusu. Veselam cilvēkam imunitāte nelaiž šos mikrobus dziļāk organismā. Ja kāda iemesla (piemēram, minētās ķermeņa atdzišanas) dēļ rodas veselībai nelabvēlīgi apstākļi, tad krītas organisma aizsargspējas un mikrobi izraisa slimības. Visbiežāk – iesnas, kakla sāpes, saaukstēšanos, temperatūru. Aukstums ir viens no faktoriem, kas grauj aizsargsistēmu – jo sevišķi, ja tas ir nevis vienmērīgs, bet lokāls. Viena organisma puse atdziest – tas šajā vietā izraisa asinsvadu sašaurināšanos, gļotādu caurlaidības palielināšanos un rada iespējas infekcijai uzsākt savu ietekmi.

Palielinātas gaisa plūsmas ietekmē varētu rasties vai pastiprināties dažādi nervu un locītavu iekaisumi – ja plūsma ilgstoši skar plecu, krustus, sprandu un citas jutīgas vietas.

Gaisa kustības ātrumam jābūt tādam, lai cilvēks to nejūt – aptuveni 0,15 metru sekundē. Jo sevišķi ātri var saaukstēties teātros, birojos, lidmašīnās un citās vietās, kur cilvēki mierīgā pozā pavada ilgu laiku – šādās telpās gaisa plūsma nedrīkst būt jūtama. Savukārt telpās, kur dara fizisku darbu vai sporto, gaisa kustības ātrumam jābūt nedaudz lielākam.

Vēl kāda tipiska kļūda – lietojot gaisa dzesētājus un kondicionierus, nereti ieslēdz režīmu, kurā cirkulē iekštelpas gaiss. Lai gan šķiet, ka telpā ir komforts – gaiss ir vēss un patīkams, tomēr nepārtraukti tiek ieelpots viens un tas pats gaiss, kurā skābeklis arvien samazinās. Telpā ir jāieplūst svaigam gaisam. Reizi stundā visam gaisam, kas atrodas dzīvojamā telpā, būtu jāmainās, lai tiktu saglabāta saite ar apkārtējo vidi. Ja tas nenotiek, gaisā savairojas baktērijas, kas novājina imunitāti.

Arī krasas temperatūras svārstības kaitē cilvēka imunitātei, tādēļ kondicioniera temperatūru nevajadzētu mainīt strauji. Ideāli būtu, ja telpā (dzīvoklī, darba vietā) visu gadu tiktu uzturēta pastāvīga temperatūra, piemērota katra individuālajai komforta izjūtai. Vēlamākā būtu +22 grādi (plus/mīnus divi grādi) – jāvadās pēc pašsajūtas, taču ar temperatūras galējībām nedrīkst pārspīlēt.

Alerģijai pret kondicionēto gaisu nevajadzētu būt, taču, ja pastāvīgi jāsaskaras ar kondicionētu gaisu, piemēram, jālido ar lidmašīnu, jāuzturas kondicionētās telpās, bet cilvēka organisms saasināti reaģē uz kondicionētu gaisu, tad īpaši jāizvairās no aukstajām gaisa plūsmām. Ja auksto gaisa plūsmu dažādu apstākļu dēļ samazināt nav iespējams, tad līdzēt var biezākas drēbes.

Citāts no raksta https://www.tvnet.lv/6204074/sadraudzejies-ar-kondicionieri

Tu Turkey901 21.08.2019

Man, par laimi, nekas netraucē, savukārt Tev traucē renā pak*ļa un vājais raksturs!

Tu Turkey901 21.08.2019

* resnā

ču Čupakabra 21.08.2019

Un tu,Turkey, neapšaubāmi esi Apollons! Un Narciss arī vēl. Divi vienā,tā sacīt. Bet ko gan gaidīt no Šķēles Nordekas? Ja vien iespējams,izvēlos Ecolainu.

Tu Turkey901 21.08.2019

Es gan dodu priekšroku S klases Mersedesam, taču Ecolainam arī nav ne vainas, ja esi čupa.

ču Čupakabra 22.08.2019

Mersedesam tikai? Kur nu tik pieticīgi,?

А вы не подскажите рецепт вкусного украинского борща... Может спросить у украинских бандитов и насильников что охмыряют местных дурнушек и лечат свой спермотоксикоз в реабилитационном центре Вайвари?

Хотя нет: по моим наблюдениям украинцы, особенно военнослужащие предпочитают гомосексуальные отношения...

Rw Rwx 22.08.2019

Tiešām? Tevi nekas netraucē? Kāpēc, tad to vien dari, kā sēdi pie datora un drukā komentārus? Sūdzībās.lv vien jau ir pāri 1000, gan jau citur arī ne mazāk. Laikam tavs galvenais dzīves piepildījums? Citiem cilvēkiem, laiku aizņem darbs, ģimene, draugi, mācības, hobiji un intereses, bet tu - drukā komentārus un tēlo baigo varoni, man prieks, ka esi atradis savas dzīves aicinājumu un tas dara tevi laimīgu, jo savādāk taču tu nesēdētu caurām dienām pie datora, spiezdams ārā no sevis "ģeniālākos" komentārus.

Tu Turkey901 23.08.2019

Ej atsū*ā šoferim, iespējams, pateicībā saregulēs kondicionieri!

Komentāru rakstīšana man aizvieto masturbāciju, vai arī apvienoju šīs lietas kopā, kad uzrakstu kaut ko gudru

Vi vitols 22.08.2019

Apģērbies, tad siltāk!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes