www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Kāpēc Nordeka autobusos ir sajūta, ka atrodies šķūnī, kur pa visām malām pūš vējš? Nevienam citam pārvadātājam nav tādas problēmas ar kondicionieriem, Nordekā katru reizi ir kādam ir jāiet teikt vadītājam lai slēdz ārā, un tad kad izslēdz, tad tas ir uz pusstundu vai labākajā gadījumā stundu, un atkal tiek ieslēgts. Diemžēl Nordekas reiss atpakaļ uz Rīgu, ir vienīgais vakara reiss, jo skaidrs, ka jebkurš cits pārvadātājs ir labāka izvēle. Starp citu, Nordekas internets arī ir viss sliktākais, bieži kaut kur vispār pazūd. Ja ir iespēja labāk braukt ar jebkuru citu pārvadātāju.

21.08.2019

R

V Vladimirs Maslakovics 04.07.2019
Neielaiž autobusa

Reku ir no policijas izraksts

V vitols 22.08.2019

Policija tomēr nav mērījusi, tavas promiles.

R Rwx 22.08.2019

Tiešām? Tevi nekas netraucē? Kāpēc, tad to vien dari, kā sēdi pie datora un drukā komentārus? Sūdzībās.lv vien jau ir pāri 1000, gan jau citur arī ne mazāk. Laikam tavs galvenais dzīves piepildījums? Citiem cilvēkiem, laiku aizņem darbs, ģimene, draugi, mācības, hobiji un intereses, bet tu - drukā komentārus un tēlo baigo varoni, man prieks, ka esi atradis savas dzīves aicinājumu un tas dara tevi laimīgu, jo savādāk taču tu nesēdētu caurām dienām pie datora, spiezdams ārā no sevis "ģeniālākos" komentārus.

Komentāru rakstīšana man aizvieto masturbāciju, vai arī apvienoju šīs lietas kopā, kad uzrakstu kaut ko gudru

V vitols 22.08.2019

Apģērbies, tad siltāk!