www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Otrdien, 2. Aprīlī, autobuss Alūksne-Rīga no Līgatnes pieturas aizbrauca 7 minūtes par ātru (ceļā uz pieturu redzēju kā autobuss aizbrauc) , atstājot mani un vēl pāris neveiksmīgus cilvēkus bez veida, kā ar sabiedrisko transportu nokļūt mājās (šis bija pēdējais autobuss Rīgas virzienā) . Šīs šofera nolaidības dēļ mans plānotais mājupceļš izmaksāja par gandrīz 40 eiro vairāk un aizņēma stundu ilgāk, nekā paredzēts. Ceru, ka šoferis, kurš izrādija tik paviršu attieksmi pret savu darbu un sabiedriskā transporta lietotājiem, tiks piemēroti sodīts.

03.04.2019

Ar

Bet no gultas piecelties nemeģinaji 15-20 min. agrāk? Vai prostitūte bija apmaksātā?

Ar Artūrs 03.04.2019

Man dzīvē ir labākas lietas ko dārīt, tā vietā, lai bezjēdzīgi dirnētu autobusa pieturā 20 minūtes pirms laika. Pēc tavas gramatikas noprotu, ka tev šis būs samērā liels šoks, bet vairākumam vīriešu par sievietes kompāniju nav jāmaksā.

Nu tad 40 eiro prikš tevi nav tik liela summa...