www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Autobuss Rīga - Balvi neapstājās pieturā "Vaive ( pie lielā ceļa )... Šoferis braucot noskatījās uz cilvēkiem, kas stāv pieturā un bez emocijām pabrauca garām ņemot vērā to, ka viņam bija jāapstājās... Esmu ļoti neapmierināts ar servisu... !

A arnitaa 30.07.2018

Nevienā Nordeka maršrutā Rīga-Balvi nemaz nav šādas pieturvietas grafikā, līdz ar to autobusam pasažieri nav jāuzņem.

A AnnaPanna 31.07.2018

Nav norādīts laiks cikos autobuss kursēja,jo ir maršruti Rīga-Balvi kur Nordekai tiešām nav tādas pieturas. Tāpēc uzskatu sūdzība nav pamatota.

A AnnaPanna 01.09.2018

IEMĀCIES LASĪT! ATBILDU AR LIELIEM BURTIEM,LAI VIEGLĀK AIZIET LĪDZ SMADZENĒM. SŪDZĪBĀ NAV NORĀDĪTS CIKOS TAS,KAS SŪDZAS GRIBĒJA BRAUKT AR MINĒTO AUTOBUSU,TĀPĒC SŪDZĪBA NAV PAMATOTA,JO IR LAIKI KUROS ŠIS MARŠRUTS NEPIESTĀJ MINĒTAJĀ PIETURĀ. NEVIENS TE NESAKA,KA NEKAD MŪŽĀ NEVIENS AUTOBUSS TUR NEPIESTĀJ, IBIO RIO

A arnitaa 31.07.2018

Kamaz - lasīt un iedziļināties arī māki, vai tikai malt savu? Sūdzībā nav norādīts laiks, kad brauca, līdz ar to sūdzība reāli var būt arī nepamatota.