www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Reisa numurs 74800055. Braucam ar autobusu Rīga - Bauska 17.11.2022. Pulkstens 19: 00.. Uzradot biļetes lūdzu šoferim atvērt vidējās durvis, jo mums ir rati. Šoferis skaļā dusmīgā balsī Saka lai lokam ratus salonā, bet šinī autobusā nav paredzēta vieta lai novietotu ratus salonā, lūdzu vai varam ratus ielikt bagāžnieka, uz ko atkal bļaujot Saka, ka es viņus tur iebāzīšu. Labi ka braucu ar vīru, vīrs ratus salocīja pats ievietoja autobusa bagāžnieka. Garastāvoklis sabojāts, jo šofera attieksme liecināja, ka ja neatrodam kur tos ratus likt varam palikt ārā.
Nav pirmā reizi kad gadās šāda veida autobuss maršruta Rīga - Bauska vai Bauska-Rīga vienmēr šoferis ir izkāpis atvēris bagāžas nodalījumu, nav bijušas problēmas. Bet nu šim šoferim acīmredzot tas nav darba pienākumus!

17.11.2022

Jā nav prīvāta transporta, nav ko dzemdēt nabadzību.

U Uzticamais klients 19.11.2022

Ko jus varat zinat ir vai nav,situacijas ir dazada. Lai dievs dod jums braukat ar sabiedrisko transport.
Šis komentārs ur pilnīgi nevietā,jums noteikti nav labs garastāvoklis tādēļ nolēmāt savu žulti izgāzst soc. tīklos...
Un ja tu brauc ar sabiedrisko transportu nenozīmē ka esi nabadzīgs,un kur nu vel berniņs. Ceru ka jums nav bērnu!

Cerams, kā tas nav tavs. Darbā biji. :D