Nordeka - Shoferi

Gribeju pateikt savu viedokli par nordekas shoferi marshruta Riga gulbene 16.45 03.02.2015.Llloti nelaipns, nepietureja pietura starppilsetu autobusiem un pateica man seedi un kluuse !!! man pieturas tikai marshruta !!!Likumi ka pircejam vienmer taisniba nedarbojas! Ja butu dzelzceljsh ar Nordeku vairs nekad nebrauktu.

Latviešu tautas 04.02.2015

1. Riga gulbene 16.45 03.02.2015 nav! Ir 16:45 reiss 7912 Rīga - Viļaka - Baltinava: Gulbenē 20:15.
2. Kur Jūms bija jakap? http://www.1188.lv/satiksme/visi/saraksti?from=R%C4%ABgas+SAO&from-id=5495843&fc=1&to=Gulbenes+AO&to-id=5495729&tc=1&show_all=1#

Latviešu tautas 04.02.2015

Autobusam Rīga - Viļaka - Baltinava posmā "Smiltenes pagr. - Gulbene" mazak pieturu neka Rīga - Gulbene!

Latviešu tautas 04.02.2015

Reisam "Rīga - Viļaka - Baltinava" posmā "Smiltenes pagr. - Gulbene" mazak pieturu neka reisam "Rīga - Gulbene"!