Nordeka - Serviss

Labvakar. Man ir LIELS, LIELS lugums soferiem marsruta Riga-Daugavpls, Daugavpils-Riga. Es braucu saja marsruta jau 7 gadus. Esmu trenere(ielugts specialists). Trenneju bernus. Biezi braucu atpakal uz Rigu taja pasa diena. LUGUMS soferiem- NESLEGT MUZIKU SALONA! Gribas atpusties gan pirms, gan pec darba. Kuri grib muziku, klausas austinas. Kuri negrib, tie NEGRIB! Paldies.

23.12.2019

N niknaisxxx 23.12.2019

Izmantojiet ausu aizbāžņus, nav dārgi, pietam ir gan efektīvi, gan daudz reižu lietojami. Šoferim ir jādzird, kas notiek uz ceļa, vai operatīvie brauc ar skaņas signālu, vai kāds taurē, vai arī vienkārši kāds pasažieris palūdz apstāties pieturā. Mūzika salonā, fonā skanot, tam visam netraucē it nemaz, austiņas gan.

BondsBonds 23.12.2019

99 procentiem cilvēku tagad jāpakļaujas tev. Tā demokrātijā nenotiek. Nopērc klusuma austiņas.

č Čupakabra 24.12.2019

Āmurgalva,vai nav otrādi? Lai tie,kam noteikti vajag troksni ausī,paņem austiņas un pieslēdzas saviem gadžetiem.

BondsBonds 25.12.2019

Pēc tavas loģikas visiem tirdzniecības centriem jāslēdz nost mūzika. Ja nepatīk mūzika, tā ir tava problēma, jo normāliem fiziski un psihiski veseliem cilvēkiem tā patīk - gan transportā, gan TC.

č Čupakabra 25.12.2019

Ja ieslēgtu loģiku,tad saprastu atšķirību.

V vitols 23.12.2019

Te nebija pareizā vietā, kur par šito rakstīt, tu varētu iet pie šofera un turpmāk teikt

B BK 24.12.2019

Tu galīgi esi stulba? Nopērc sev mašīnu un muti aizver.