Nordeka - Problēma

08.02.23 17: 00 Rīga-Iecava-Bauska autobuss " 322 " šoferim ir jaunais kases aparāts ar kartes nomaksu un vecais aprāts. Tiek testēti jaunie aparāti maksājumu ar telefonu nevarēja pieņem un atteicās izmantot veco aparātu. Šoferis man Saka " velc ara karti normāli pīkstini " diemžēl nav vairs tie laiki kad visam ir jābūt līdzi viss ir pieejams elektroniski. Nākošais autobuss protams visu atrisināja ar veco aparātu un viss bija labi.

08.02.2023

T

0 0203 08.02.2023

Kārtējais jampampiņš, paņem skaidru naudu un maksā. Ar telefoniem un maksājumu kartēm var notikt jebkas. Un ko tad darīsi? Ar kājām iesi? Un ja nojūdzās internets kā bija pāris mēnešus atpakaļ, atkal visi būs vainīgi, bet tas, ka pašam nav smadzeņu- tas nekas? 🤦🤦🤦

P Priduraks 10.02.2023

Lai varētu maksāt ar telefonu ir jāieslēdz NFC.

Tiešām piekrītu komentāram, ko tad darīsi, kad internets nebūs pieejams.