www.sudzibas.lv Nordeka Pasažieru neuzņemšana

Nordeka - Pasažieru neuzņemšana

Nordeka šoferis vienkārši ignorē bariņu cilvēku, kas stāv pieturā un gaida autobusu. Rodas iespaids, ka kompānija ir ieinteresēta dzenāt pustukšus autobusus, nevis uzņemt 4 cilvēkus. Jā, pietura nav maršruta pietura, bet visas citas dienas autobuss apstājas un pasažierus uzņem, izņemot svētdienas. Laikam svētdienas ir īpašas dienas, jo tā nav pirmā reize, kad šoferis ignorējot sabiedriskā transporta joslu augstprātīgi pa vidējo braukšanas joslu aizbrauc garām 4 cilvēkiem, kas pieturā celdami rokas un stādinot autobusu jau kuro reizi paliek muļķu lomā. 27. decembrī maršrutā Rīga - Ogre ar atiešanas laiku 12:55 no Rīgas SAO autobusa šoferis neapstājās un pieturā neuzņem 4 pasažierus. Visas citas dienas autobusi apstājas. Cilvēki pērk biļeti kā no Rīgas par pilnu cenu. Bet tikai svētdienās Nordeka šoferis augstprātīgi neapstājas labi redzot, ka cilvēki autobusu stādina un aizbrauc pustukšs. Domāju, ka tas nav pieņemami, tāda šoferu attieksme nav pieņemama un pieļaujama!!!

N

S skudrulācis89 29.12.2015

Ja nav maršruta pietura, tad nav jācepas tikai tāpēc, ka citas dienas uzņēma, bet Jums vnk nepaveicās.

O Oskars1241 17.08.2016

Marazms "Jā, pietura nav maršruta.." Brīdī kad to rakstiji, vajadzēja saprast ka pataisi sevi par muļķi.