www.sudzibas.lv Nordeka Очень плохой сервис

Nordeka - Очень плохой сервис

Зашла в автобус, сидит недовольный водитель. По скольку мой паспорт и айди карта делаются, с собой у меня была карта три плюс и справка о том что паспорт делается. Водитель не пошел на уступку, начал хамить и орать что не будет пробивать со скидкой, только полный билет. Тогда я достала 50 евро(меньше не было), он опять начал орать что не будет давать сдачу, хотя она у него была. Я задалась вопросом, что мне нужно сделать, что бы этот водитель пробил мне билет, какая сумма его устроит, и как мне ему угодить что бы он не орал. В конце концов он выдал сдачу, продолжая бубнеть естественно, испортил всё настроение .

Поездка была с Ропаж, в 12:20 до Риги
19.06.22.

19.06.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

н НеКариньш 19.06.2022

"с Ропаж" - Это где? В Латвии такого населённого пункта НЕТ! СОВСЕМ НЕТ!

K Klientamnavtaisnība 19.06.2022

Это ещё кто кому испортил настроение...
Вы же знаете, что поедете на автобусе и нет бы разменять заранее купюру...

S Spuris 19.06.2022

Ir situācijas, kad nav iespējas varbūt samainīt naudu. Pie tam tādā rajonā kā Ropaži. Tāpat arī ja cilvēkam ir atlaides un pierādījums tam, tad attiecīgi aŗī šoferim bija jārīkojas. Taču ja tad pāķis šoferis dzimis mucā auro uz pasažieru tad tādam nav vietas darbos kuri saistīti ar cilvekiem un pakalpojumu sniegšanu. Savukārt adam kā tev var novēlēt lai pats nenokļūtu tādā situācijā, taču zini ir tāds fakts kā bumeranga atgriešanās. Takā esi gatavībā kādriez.

D Diāna_Motina 19.06.2022

У меня были копейки, рассчитанные на билет со скидкой, с другими водителями таких проблем никогда не было)

K Klientamnavtaisnība 28.08.2022

Tādam kā man var neko nenovēlēt, paldies, es nekad nenokļūstu līdzīgās situācijās un bumerangi atpakaļ neatgriežas, jo visu ieplānoju iepriekš un savās kļūdās nekad nevainoju citus.

S Spuris 06.09.2022

Beidz tu muldēt .Tādiem kā tev bumerangi atgriežas regulāri,taču esi tik neaptēsts ka jau vairs to pat nemani,mīzal.Kur ir kontakts kas tika prasīts? Cik nikus jau nomainīji .Neesi vēl saputrojies tajos ?Bikses pilnas jau sen tev dīvānā pirdēj.Acīmredfzot dzīvi redzi tikai caur mucas spraugu.