www.sudzibas.lv Nordeka Nordeka autobuss ignore pasazierus un nepiestaj pietura

Nordeka - Nordeka autobuss ignore pasazierus un nepiestaj pietura

Sveiki,

Nordeka Autobuss pabrauca garam neuzņemot pasažierus, ņemot vera, ka te bija diezgan pasažieru pietura, kas bija skaidri redzams. Autobusa maršruts Rīga-Kalnciems, 2018 gada 03 Janvāri, plkst. 16.03. Autobusa šoferis liela atruma pabrauca garam pieturai 13. Janvāra, atstājot mani ar mammu un vel citus cilvēkus uz ielas, kopa kadi 7 pasažieri. Autobuss brauca parāk liela atruma atrodoties paša pilsētas centra, turklāt pa ceļa vidu, nevis pa labo pusi, kur ir jābrauc autobusam, lai turētos tuvāk pieturam. Redzot autobusu tuvojas un tik ātri, es paceļu roku, kaut gan šis tik un tā pabrauca garam, bet norādot uz ceļa labo pusi, un mēs domājam, ka šis tulinj apstāsies, tomēr pabrauca garam, tad kadu 200m attāluma apstājas, sakam visi skriet tā ka traki, domājot, ka šis gaida mus, bet autobuss aizbrauca, negaidot. Vai tas ir nirgašanas vai kas? Vai tad tiešam Nordekas darbiniekiem cilvēki pilnīgi neko nenozīme? Vai ari naudu nevajaga? Vai varbūt braucat smiga? Cik braucam, nekad vel nav ta bijis? Ludzu aprunājaties ar šoferi un noskaidrojiet iemeslu tādai te nesaprotamai un absolūti nav pieņemamai uzvedībai. Ari lūdzam Jūs sniegt Jūsu šoferiem skaidrus noradījumus pirms katras izbraukšanas ar pareizo pieturu sarakstu ieklaujot ari tas, kuras ir pēc pieprasījuma (vai kur pasazieriem ir japacel roka) !

Mēs visi loti ceram, ka ši situācija vairs neatkārtosies un, ka Nordeka verte savu reputāciju, biznesu, ka galvenais Pasažierus!

Ar cienu,
Kalnciemnieki

S Silvija251217 26.12.2017
slikts serviss

Vakar gaidot autobusu tas neatbrauca. Kur palika autobuss Gaujiena-Rīga?

L laimers 04.01.2018

Nordeka autobuss uz Kalnciemu (Rīga-Liepāja maršruts) brauc no Rīgas SAO un 11. novembra krastmala tam vispār nav iekļauta maršrutā. Jūs visticamāk mēģinājāt apstādināt autobusu, kurš brauca uz depo. Konkrētā maršruta autobuss brauc no Rīgas SAO pa Maskavas ielu, nogriežas uz Turgeņeva ielu un pa Krasta ielu dodas Salu tilta virzienā.
Varbūt varat norādīt konkrētu adresi un pieturu, kurā gaidījāt autobusu? Starppilsētu autobusos parasti pasažieru uzņemšana notiek tikai Rīgas Starptautiskajā autoostā un, konkrētajā maršrutā, pieturā Telts iela, kas ir Pārdaugavā, īsi pirms Vienības gatves un K. Ulmaņa gatves krustojuma.

1 11Tatjana11 04.01.2018

Sis konkrets autobuss ir Riga-Kalnciems, nevis Riga-Liepaja! Un vins nebrauca ne uz kadu depo, bet uz Kalnciemu! 11.novembra krastmala vinam IR japietur, Roku ari pacelam,lai apstajas! Sis te gadijums ir absoluti nepienemams! Un ir parkapums!

L laimers 10.01.2018

Viņam nav jāapstājas ne 11. novembra krastmalā, ne 13. janvāra ielā. Vienīgā pietura Rīgas centrā ir Elizabetes iela un nākamā ir jau uz Jūrmalas šosejas, pie Šašlikiem, pretī Rīgas burtiem pie nesen uzceltā gājēju pārvada. Autore kašķīga lose, topiks mēsls.

1 11Tatjana11 04.01.2018

Atvainojamies par kludu, pietura, kura bijam in kura neapstajas autobuss ir 13.janvara

S stekers 08.01.2018

kā parasti paši nehera nezin bet sūdzības rakstīt māk tāda nu ir Latviešu tauta kas vispirms raksta nevis noskaidro