www.sudzibas.lv Nordeka Nestrādā termināli

Nordeka - Nestrādā termināli

7.12.2022 reisā Bauska-Rīga diviem autobusiem pēc kārtas nestrādā karšu termināli. Autobusi kas atiet 15:10 un 15:20 no Bauskas AO. Šodien nebija skaidrā naudas uz rokas, vēlējos maksāt ar karti, pirmajā autobusā šoferis pateica uzreiz ka nestrādā termināls, zināju ka pēc 10 minutēm būs vēlviens, gaidīju to. Atbrauc tas otrais autobuss, tam ar šoferi abi mēģinājām vairākos veidos samaksāt, gan caur telefonu, gan ieliekot karti, nekādā veidā nestrādā. Es izlēmu skriet augšā no rātslaukuma (kur gaidīju autobusu) uz bankomātu lai noņemtu naudu, jo es netaisījos vēlreiz netikt autobusā. Jūtos ļoti vīlusies Nordekā…

07.12.2022

0 0203 07.12.2022

Nu cik jābūt lielam muļķim,lai kabatā nebūtu skaidra nauda, pēdējā laika notikumi to tik apstiprina un pierāda. Ko Jūs darīsiet, kad nebūs interneta vai elektrības? Pēdējā laikā ļoti bieži ir problēmas ar karšu maksājumiem. Un ko tad jūs ēdīsiet? banku kartes?🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ un ja bankā nosiež pogu un Jums naudas arī vairs nav🤷‍♂️ bet skaidra nauda ir skaidra nauda

Good Intentions 07.12.2022

Vienmēr jatur kaut nedaudz skaidra nauda makā, lai izvairītos no neparedzētām situācijām.

S Samanta D. 23.12.2022

Neviens nevar kontrolēt karšu termināla darbību, var gadīties,ka lauku teritorijās un citur pat pilsētās, ir vājš interneta savienojums, tāpec nestrādā. Kā var nebūt skaidras naudas drošības pēc. Sūdzība mevietā,jo cilvēks neizprot laikam
tehnoloģiju darbības un vaino
uzņēmumu.Domā tač loģiski pirms sūdzies