www.sudzibas.lv Nordeka nepieklajigs soferis

Nordeka - nepieklajigs soferis

shodien marsruta Lubana-madona Riga.kas Lielvarde pienak 8.17 bija ljoti nepieklajigs soferis,lai gan soferis paprasija dubultu samaksu.lai izlaistu pietura .kas nav ieklauta saja marsruta.vinsh vel atlavas but nepieklajigs un izsmeja mani.Cik saprotu tadi cilveki nevar stradat ar pasazieriem
kas ta par cucibu.vai tiesam ir gruti piestat BEZ KOMENTARIEM?????????
Prieksh kam tas SAB.TRANSPORTS ir domats.ja nevaru noklut man nepiecieshamaja vieta BEZ NEAPMIERINATU SHOFERU STULBAM PIEZIMEM.KAS MAN sabojaja VISU DIENU??????

E

P podzija 18.07.2013

Nedrīkst šoferi stāties pie katra staba, jo tas ir pret pārvadāšanas noteikumiem!!! Un es kā pasažiere arī negribētu galapunktā nokļūt vēlāk nekā grafikā paredzēts, jo redz šoferis uz savu galvu stājas visur kur kā suns kāju cilājot. Viņš ganvarēja jūs ignorēt un vienkārši nepiestāt, tas būtu bez stulbiem komentāriem.

L LiRu 18.07.2013

Neciešu, ka šoferis stājas pie katras pieturas, kas nav paredzēta maršrutā; galu galā es izvēlos ekspres-busus tāpēc, lai ātrāk nokļūtu galapunktā. Ja vajag mazās pieturas, izvēlies citu autobusu. Vilcienam arī skriesi pie mašīnista vai rausi stopkrānu, lai izlaiž kaut kur ceļmalā???? Un ko lidmašīnā? ??

V vidzemnieks 18.07.2013

Nu gan te steidzīgie "gudrīši"savākušies... Par tām mazajām pieturām...Ir tā, ka arī mana dzīvesvieta ir šī autobusa maršrutā..Tikai tas joks ir tāds, ka visi starppilsētu autobusi kursē pēc kaut kāda pilnīgi neloģiska vēl padomju gados izstrādāta pieturu grafika/laikam rēķinot ik pēc cik km./ arī mana dzīvesvieta..paliels ciemats nav tiem kā pietura! Viņiem pietura ir km.trīs tālāk kur tuvumā ir viem dažas mājas-tātad tieši tā mazā pietura. Par laimi gan vēloties iekāpt/izkāpt savā pieturā nekad nekādu problēmu nav bijis.

L LiRu 18.07.2013

Vidzemniek, mana sāpe ir par ekspres-busu Valmiera-Rīga, kas maksā dārgāk par parasto un teorētiski brauc bez pieturām. Un piekāpj Valmierā pilns autobuss un tad tik sākas izlaišana pie katra otrā staba...

Ja paliels ciemats nav kā pietura, jāraksta vēstule(s) pārvadātājam ar lūgumu iekļaut šo pieturu maršrutā, ja tāda vēstule nebūs viena, bet vairākas (kam palielā ciematā problēmas nevajadzētu sagādāt), pārvadātājs šādus lūgumus ņem vērā, jo tomēr pelna naudu no pasažieriem, kas pērk biļetes. Un atkritīs iespējamā neapmierinātība no pasažieru vai šoferu puses, kas ko gribēja, negribēja, iekāpa, neiekāpa...

V vidzemnieks 18.07.2013

Ja jau tai busā ļaudīm ir pārdotas biļetes, tad nu diezin vai viņi tās ir pirkuši līdz pat Rīgai, lai kāptu ārā ievērojami ātrāk...tātad tam busam ir vēl pieturas arī ceļā.Mana ciemata gadijumā pārvadātājam gan nav jēgas parakstus vēstulēs vākt, jo ne jau tas ko lemj par pieturām.Cik zinu reiz tur tiešām ir kas mēģināts kam rakstīt..nekas nav panākts, un laikam jau tas tā arī paliks.

E expose26 18.07.2013

apkalpojosham personalam vnk jabut pieklajigam pret klieniiem!!!Domaju.visi piekritis..

B bitite21 18.07.2013

Laikam pati uzprasījies-vienkārši tāpat tevi neviens neizsmies un nelamās...

G Galaxys 22.07.2013

tu tak esi stulba aita.es ari tevi izsmietu ja butu soferis! vinam nav ne tevi no krumiem jasavac un jaizlaiz pietura kura vinam nav paredzeta.taka neciksti!!

E expose26 24.07.2013

nu i limenis...:)

A Andis_boss 25.07.2013

Brīžiem palasot šajā saitā sūdzības nāk vēmiens, cilvēki jūs esiet slimi!

A Andris 2341 25.07.2013

Vai likumu par publiski nepatiesu informāciju ievietošanu kāds zin, vai kāds zin, ka atrast jūs pēc IP adreses nesastāda lielu problēmu???