www.sudzibas.lv Nordeka Neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā

Nordeka - Neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā

Saprotu, ka maršrutā Rīga-Ogre ir oficiālās pieturas un citās pieturās šoferim nav pienākuma apstāties. Bet... Kā lai cilvēki vakarā pēc darba normāli tiek mājās? Reiss 14.01.2020. , pulkst. 20.00 no Rīgas Sao neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā. Pieturā stāvēja 2 cilvēki un signalizētāja šoferim lai viņš apstājas, saprotu, ka maršrutā Rīga-Ogre ir oficiālās pieturas un citās pieturās šoferim nav pienākuma apstāties. Bet... Kā lai cilvēki vakarā pēc darba normāli tiek mājās? Reiss 14.01.2020. , pulkst. 20.00 no Rīgas Sao neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā. Pieturā stāvēja 2 cilvēki un signalizēja šoferim lai viņš apstājas, bet autobuss pārbrauca garam. Saprotu, ka tagad ir ziema, tumšs laiks un vār būt šoferis mums neredzēja! Tad, šoferi, lūdzām jūs Rīgas pilsētas teritorijā braukt pa joslu ar atzīme a (autobuss josla) et autobuss pārbrauca garam. Saprotu, ka tagad ir ziema, tumšs laiks un vār būt šoferis mums neredzēja! Tad, šoferi, lūdzām jūs Rīgas pilsētas teritorijā braukt pa joslu ar atzīme a (autobuss josla)

15.01.2020

Ma

Tu Turkey901 15.01.2020

Šoferi negrib saņemt naudas sodu, tāpēc neapstāsiet tur, kur nedrīkst, un nav svarīgi, māsiet Jūs viņas vai signalizēsiet ar prožektoru!
Par to momentu, kā lai cilvēks pēc darba lai tiek mājās ir tādi varianti kā: nopērk auto, nomaina darbavietu vai dzīvevietu.

Tu Turkey901 15.01.2020

* māsiet Jūs viņam

Ei Einuks 16.01.2020

Tad nu gan atradusies problēma. 1188 rāda, ka uz Ogri pēc 20.00. ir vēl 9 reisi (autobusi/vilcieni). Brauc uz AO un kāp iekšā. Vai otrs variants - brauc uz Doli un tur gaidi. Ne jau 1 cilvēka pēc tagad autobuss stāsies katrā mazajā pieturiņā. Es taču neraudu, ka braucot uz Vidzemi uzņemšanas vietas ir Mēbeļu nams, Teika, Jugla. Un es taču nestāvēšu pie Mola vai Akropoles un nemāšu ar roku cerībā, ka kāds man apturēs. NEAPTURĒS NEVIENS. Saprati domu?

p.s. Teksts gan ir smuki uzrakstīts dubultā... doooooah!

BondsBonds 15.01.2020

Sabiedriskais transports ir domāts pensionāriem.