www.sudzibas.lv Nordeka Ļoti nelaipns šoferis

Nordeka - Ļoti nelaipns šoferis

Sastapos ar rupju šoferi šodien Kuldīgas stacijā.Edgars Kramiņš NORDEKA NR.260 12.40 Steidzos no darba uz staciju lai nopirktu biļeti, bet kasē man teica, ka biļete jāpērk autobusā. Kāpjot autobusā nosaucot galamērķi šoferis sāka kliegt, ka vajag biļeti. Laipni atbildēju, ka kasē vairs nedeva. Uz ko pretī saņēmu, ka tad jābrauc ar citu autobusu. Biju apmulsusi, jo nākamais autobuss iet pēc 2 stundām. Aiz manis stāvēja vēl bariņš cilvēku bez biļetēm. Kuri tā pat, kā es bija nesaprašanā. Lūdzu šoferim kopā ar mani doties uz kasi pakaļ biļetei, varbūt tad viņa iedos biļeti. Šoferis rupji atkliedza,ka viņam nav ar tādam lietām jānodarbojas. Bet pukstot un stenot beigās izsita biļeti. Bija tāda sajūta, ka taisos braukt bez biļetes.

I

I incenīte 21.02.2017