www.sudzibas.lv Nordeka Kondicionieris

Nordeka - Kondicionieris

3. Augustā plkst. 16:00 braucot no Rīgas uz Bausku. Viss jau itkā kārtībā, pilns autobuss, ieslēgts kondicionieris viss labi, pabraucot nedaudz ilgāk saprotot, ka pilns autobuss un nav kur likties, tur pat vēl kondicionieris uz pilnu klapi dod vaļā, aizvēru visas izejas gaisam, bet tāpat kautkur pūš. Paldies par labu servisu, tagad vasarā var ārstēties!

C

Kolta 05.08.2018

Nekad nevienam nav labi, ja kondicionieris strāda nav labi, ja kondicionieris nestrada - ari nav labi.

C Crack 05.08.2018

Droši ieslēdz sevi divas stundas mašīnā ar kondicionieri, lai tev pūš visu laiku. Paskatīsimies cik labi tev būs. Uztaisi eksperimentu. Atradās te... Neesmu pret kondicionieri! Bet ja to nemāk izmantot tad arī notiek tā kā man.

Kolta 06.08.2018

Iesaku uzvilkt kažoku.
Pie +30 grādiem autobusā neizmantot kondicionieri , ja vel tajā ir cilvēki ka siļķes mucā, nu vai zini...būs kritušo vairāk nekā saprašanas.

C Crack 06.08.2018

Iesaku aiziet kautkur dziļā tumša vietā un tur arī palikt. Ja nezini par kādu aukstumu gāja runa, tavi komentāri šeit ir nevietā! Sēdi stūrī un attīsties, iepriekšējās visas reizes braucu kondicionieris ir vienmēr strādājis normāli, pat tad kad bija siļķes mucā! Nebija nedz auksts, nedz karsts, tad kāpēc vienu dienu izdomā uzlikt tādu ka nav kur likties?

C Crаck 06.08.2018

Uzreiz visus brīdinu, ja kāds umņiks mani te vēlreiz komentēs, es viņam uzsūtīšu savu auksto lāstu, jo es tagad esmu Ledus karalis!

Dainis 06.08.2018

Izskatās, ka nav melojis un kondicionieris tiešām viņas smadzenes sapūtis.

C Crаck 06.08.2018

Tudiššš, tu esi jau apsaldēts!