www.sudzibas.lv Nordeka Kavēšanās , aukstums

Nordeka - Kavēšanās , aukstums

Braucu ar reisu kurš attiet 15: 05 no Madonas.
Pie pirmās pieturas autobus salūza, nācās gaidīt 20min vismaz kamēr sataisīs. Nākas braukt ar autobusu stundu vairāk līdz mājām ārā ir auksts, bet autobusā nav siltā gaisa no radiatoriem nāk auksts gais visu ceļu

H

U urugvajaparagvaja 17.01.2017

Nordekai tiešām ir nožēlojami autobusi. Ir nācies gan salt visu ceļu, gan palikt uz ceļa, jo autobuss vienkārši noplīsa. Vai Nordeka gadījumā nav saistīta ar Šķēles biznesa interesēm?

Z Zabaks112 17.01.2017

Nu ja Nordekai ir slikti autobusi, tad jāprasa ar ko tu brauc ikdienā? Ar leksusu vai kā??? Un otrkārt tehnika var nobrukt jebkurā laikā. Jebkurā brīdi...

U urugvajaparagvaja 17.01.2017

O, attiecībā uz autobusu 15.05 no Madonas precizēju, ka šo reisu veic Cēsu autotransporta uzņēmums.

Z Zabaks112 17.01.2017

Precizēju precizējumu akciju sabiedrība "CATA"

veesaa007 18.01.2017

Laikam Hanna D ir unikāls cilvēks, kuram nekad neplīst tehnika. Atklāšu noslēpumu- tā gadās. Var salūzt arī autobuss. 20 min vajadzēja pagaidīt, līdz salabos autobusu. Nu un? Tas ir tik ilgi? Piekrītu, nepatīkami, bet- tā gadās.