www.sudzibas.lv Nordeka Autobuss neaptur pieturā ziemas laikā lauku teritorijā

Nordeka - Autobuss neaptur pieturā ziemas laikā lauku teritorijā

NORDEKA autobuss reisā 15.03.2013. Rīga-Kuldīga ar atiešanas laiku plkst. 14.50 no Rīgas autoostas, pabrauca garām pasažieriem, neapstājoties pieturā. tas notika 19 km pirms Kuldīgas, sals bija mīnuss 6 grādi, bijām divi pasažieri, cēlām roku, lai šoferis mūs redz. Bija gaišs dienas laiks, tacu šoferis nepiestājot aizbrauca garām. No manas dzīvesvietas līdz pietura ir aptuveni 6 km., kurus bijām mērojuši pa piesnigušu, vietām slidenu ceļu. Lieki teikt, ka pie ārsta, kur man bija jānokļūst, vispār netiku, jo nākamais autobuss ir pusseptiņos vakarā. Šo iespēju, pieņemšanu pie ārsta biju gaidijusi mēnesi: (((((

D dambitis12 18.03.2013

šim autobusam nav jāstājas pie katra staba. Vajadzēja gan pašiem iepriekš noskaidrot, ka šis ir express autobuss ar ierobežotu pieturu skaitu. Tā ka pašu vaina vien ir!

Ausainītis 18.03.2013

Šiem pāķiem vēl PSRS laiku domāšana!

E emilona 22.07.2013

Nez, vai Straupes pietura arī ir, , katrs stabs, , ? Ilona

V vidzemnieks 22.07.2013

Bet visticamāk jau, ka tā arī bija, ka nav jāpiestāj, jo tieši tie autobusi kursē pēc vēl Psrs laikos radīta pieturu grafika... Bet katrā ziņā šoferis gan kārtējais trulais burta kalps!

A afanasijs88 03.11.2013

Normaļs autobšferjis butju apsatajes