www.sudzibas.lv Nordeka Autobusa šoferi grib ieskaidrot, ka nav tāda pieturas!!!

Nordeka - Autobusa šoferi grib ieskaidrot, ka nav tāda pieturas!!!

Labdien, vēlējos rast skaidrību par pieturu kurā gadiem kalpo kā pietura. Autobusa nordeka maršrutā Baltinava-Rīga 2 martā svētdienas naktī puisis. Gaidot autobusu viļakā pie pansionāta pieturā, kurā patstāvīgi piestāj autobusi, Nordekas autobuss nepiestāja. Man bija jābļauj un jāvicinas ar rokām lai šoferi apstātos, jo tas bija vienīgais autobuss ar kuru es varēju tikt uz mācībām u z rīgu agrāk. Ar to nebeidzās autobuss kautka mani tomēr pamanīja un apstājās, iekāpot autobusā man tiek paskaidrots ka šajā pieturā nevienu neņemam jo tādas pieturas nav.. Poetura esot tālāk pie veikala uz krustojuma.. Man tiešam nāk smiekli no kura laika pārcelta pietura ta no tās pāris dienas atpakaļ paziņa brauca ar sabiedrisko transportu.. Tad būtu jābūt paziņojumam ka šajā pieturā nordeka neņem furažierus.. Tas tomēr nav cilvēciski, un autobusa šoferu attieksme iekāpjot autobusā nebija laipna..

04.03.2020

Me Mego izmeklētājs 04.03.2020

Kura ir pansionata pietura?

"Pēc pieprasījuma" pieturu sarakstā nebus, bet šoferim OBLIGĀTI japaņiem pasažierus ja brīvas vietas autobusa ir!

Un vel! Šis vienīgais autobusa reis kas kursē šajā posmā AR VISAM pieturam!

Ei Einuks 05.03.2020

Parādi to likumu par kaut kādu obligātu apstāšanos?

Piemērs, uz Siguldas pusi kursē autobusi ik pēc 5-10 min. Direkcija optimizē maršrutus un neliek katram autobusam stāties Vangažos, jo paralēli iet cits autobuss. Tad vēlies teikt, ka tam autobusam, kuram nav pietura Vangaži būtu jāstājas Vangažos, jo tu pamāji ar rociņu?

Ir gan tev loģika. Patīk šie cilvēki, kas kaut ko izgudro savā tupajā galvā un pēc tam to uzskata par galējo taisnību.

So Solvita Kokoreviča 04.03.2020

Neviens gadījums nav bijis ka šajā pieturā neņemtu cilvēkus nekad,vienmēr droš varēja stāvēt un ar prieku iekāpt autobusā.Autobusā vienmēr vietas ir..Augstākas personas vienmēr atradīs atrunas un zemākās pakāpes cilvēcinam aizvērs muti.Īsti tā nedrīkst..

So Solvita Kokoreviča 04.03.2020

Piekrītu,tas nozīmē ,ka šoferīšem savi principi.

...kuri neatbilst pasažieru interesem!

Me Mego izmeklētājs 04.03.2020

Neesmu vietējais ,bet nordekas majs lapā ir šāda informācija

Kada? Es neesmu ērglis!

Me Mego izmeklētājs 04.03.2020

Paņem un uzspied uz bildīti nažmi na kartinku orjol

Ei Einuks 05.03.2020

Kas jūs te abi vietējies sūdzību.lv troļļi?

Viens ieliek pilnīgi bezjēdzīgu bildi raksta sakarā, otrs atbild uz katru komentāru.