www.sudzibas.lv Nordeka Ārprātīga braukšana

Nordeka - Ārprātīga braukšana

Braukšana vienkārši briesmīga. Katru nākamo reizi braucot liekas, ka tā būs pēdējā. Nākas bieži izmantot šo maršrutu, bet braukšana ir briesmīga. Strauja bremzēšana, apdzīšana bīstamos posmos, braukšana 100-120 km/h, daudzu satiksmes noteikumu pārkāpšana. Arī šoferu nelaipnā attieksme liek apsvērt braukšanas vēlmi ar jūsu kompāniju. pārvadā taču cilvēkus nevis baļķus. Ir neskaitāmas reizes bijušas avārijas situācijas, kad knapi paspēj noreaģēt. Dzīvot arī gribās.

Z

I Ieva 28.04.2011

Tur taču tikai urlas strādā!

V Viesis 10.06.2011

braukšana 100-120 km/h, nav iespējama. Visiem autobusiem ir ātruma ierobežotāji

S Stenlijs 07.04.2017

Fiziski nekas neliedz autobusiem braukt uz 100km/h, motori ir jaudīgi. Tas ātruma ierboežojums ir elektronisk, kā arī bieži tiek apiets, lai tahogrāfs neskaita "par daudz".

: :)))))) 10.06.2011

kādā maršrutā-tā arī nesapratu:)Neticu---te ir kaut kāda personīga rakstura lietu kārtošana---uzkakāt apzinīgi kādam, jo raksts ir nesaprotams un info a ne-kādas!!!

L lllll55555 17.06.2012

PIEKRĪTU IEPRIEKŠ RAKSTĪTAM.VAKAR AP PLKST.15.30 BRAUCA NORDEK AUTOBUSS NO ĻIEPĀJAS UZ rīgu. brauca pārgalvīgi.apdzen bīstamās situācijās.viņš tacu apdraud cilvēku dzīvību.