www.sudzibas.lv Nordeka Aizrādījums pret bērnu

Nordeka - Aizrādījums pret bērnu

Labdien,23.05.2019. Braucu ar bērnu no Rīgas, autobuss bija pilns, reiss Rīga-Ventspils
maršurts 795515 man ar bērnu bija atsevišķas vietas, kad atbrīvojās pirmais sols ar divām vietām vēlējāmies tur apsēsties, bet kad mans bērns tur apsēdās, šoferis ļoti nepatīkamā tonī aizrādija (kas tev tur atļāva sēdēt) un to atkārtoja 2 reizes, jo tur nebija norādīts ka nedrīkst sēdēt, pirms tam sēdēja citi. Ja tur bija paredzēts kādam no kolēģiem sēdēt kā izrādās uzradās viršos, tad varēja pateikt to mierīgā tonī nevis uz bērnu tik skarbi. Varbūt šoferim nebija oma, bet tas nedod tādas tiesības runāt ar pasažieriem.

23.05.2019

Varbūt kārtējā "jažemaķ" piemirsa, ka viņa un viņas bērns autobusā ir tikai pasažieri un viņu nekaunīgā attieksme "ko gribu to daru!" rada tādu pašu attieksmi no šofera puses. Šofera uzdevums ir tevi un tavu blakusproduktu dzīvus nogādāt galamērķī, nevis tēlot viesmīli!

A AnvoyT 24.05.2019

Nu vispār elementāras pieklājības prasmes ir kas pašsaprotams, lai iekļautos sociumā. Pieklājība, empātija un elementāra cieņa pret cita indivīda vajadzībām ir neatņemama eksistences sastāvdaļa, kas ir jebkuras veiksmīgas komunikācijas pamatā. Cilvēks bez šīm tik primitīvajām prasmēm ir mežonis. Un skarbi apzināties, ka šādi neadekvāti, truli un dezorientēti pirmcilvēki vispār ir par kaut ko atbildīgi. Un tikpat skarbi ir tas, ka šādiem pirmcilvēkiem ir brīvi dota iespēja izteikt viedokli internetā.

Life is life 24.05.2019

Tu tă domāsi līdz brīdim, kad iesēdīsies kādā suņa kakā, ko bērns ievazājis krēslā ar savăm kurpēm...

AnvoyT, vieglas smiltis. Tu, tāpat kā tā dzemde, kura uzrakstīja šo sūdzību esi pakļauta izmiršanas riskam, jo viss apkārtējais tev šķiet pakļauts tavu iegribu apmierināšanai un jebkura atkāpe tiek uztverta, kā uzbrukums "tavām tiesībām". Kad šis "nabaga bērns", kuram šoferis "aizrādīja" paaugsies, gan jau viņš, jeb kāds viņam līdzīgais vienkārši ielauzīs tev galvaskausu, lai paņemtu tavu maku, jo viņam beidzās nauda. Un tad, varēsi viņam stāstīt par to, ka "elementāras pieklājības prasmes ir kas pašsaprotams, lai iekļautos sociumā. Pieklājība, empātija un elementāra cieņa pret cita indivīda vajadzībām ir neatņemama eksistences sastāvdaļa"

Pacco_al 28.05.2019

Laikam vienkārši ir jāsēd savās vietās, kuras ir norādītas uz biļetēm un nav jātaisa problēma. Ja man atmiņa neviļ, bērniem līdz kaut kādam konkrētam vecumam, nav atļauts sēdēt vispār priekšējās vietās. Bez tam ir autobusi, kur šīs vietas ir rezervētas teiksim invalīdiem.
Tāpēc nevajag iedomāties, ka jūsu bērns ir svarīgāks par visu un viņam neviens neko nevar nedz aizrādīt nedz norādīt.

S stekers 31.05.2019

pēc noteikumiem ar bērnu var sēdēt sākot no 4 rindas tā kā nevainojat šoferi ka nezinat noteikumus