www.sudzibas.lv Nordeka Krāpšana, Slikts serviss, Zaudējumi.

Nordeka A/S šoferis - Krāpšana, Slikts serviss, Zaudējumi.

Braucot no Rīgas 19.30 šoferis Jānis Pakalns neizsniedza biļeti.
Šajā pašā maršrutā autobusā bija nedaudz iereibis vīrietis kurš nelietoja alkoholu autobusā, bet šoferis pie Baložu pagrieziena pieturas strauji bremzēja kā rezultātā pasažierim no krēsla noslīdēja maisiņš kurā atradās vairākas stikla akohola pudeles un tās nokrita un izšķīda. Par to šoferis draudēja reisu uz Bausku neturpināt, lai turpinātu reisu pasažierim ir jāsavāc stikli ar kailām rokām, pasažieris stiklus savāca un tika no autobusa izsēdināts. Un šoferis no Iecavas izbrauca vairākas minūtes ātrāk visu ceļu no Iecavas līdz Bauskai brauca uz 90 km h . Autobusa numurs 266 .

H

Pacco_al 18.08.2016

Ikdienas situācija. Kas tur ko brīnīties, jeb kādam dīvānā pirdējam atkal viss ir slikti.
Varēji ieangažēties situācijā ne vis sēdēt malā un pēc tam šeit izpausties.

T trauksme 27.11.2016

Mazāk dzert vajag ! Ko tad Tu gribēji, lai šoferītis Tev nopēr pudelītes vietā! Es, kā šī maršruta pasažiere, tikai varu pateikties tādiem šoferīšiem, kas nelaiž un met ārā tos pļēgurus! Nav jāatrodas sabiedriskā vietā, ja esi lietojis alkoholu! Man paliek slikta dūša, kā saožu tos paģirainos...Kāpēc man jācieš?