www.sudzibas.lv Nordeka Māmiņa ar mazu bērnu un ratiem

Nordeka A/S - Māmiņa ar mazu bērnu un ratiem

Mīļās māmiņas!!! Ja jums jābrauc ar mazu bērnu un līdz ir rati, neizvēlaties Gaujienas autobusu!!!
Es 19.10.2011 no Vangažiem sataisjos braukt uz māju. Es ar autobusu braucu ļoti reti, jo pašai ir mašīna un nezinu kā bērns to uztvertu, bet nu šoreiz bija tāda situācija un izmantoju sabiedrisko transportu! Gāju uz pieturu, gaidīju autobusu Rīga-Gaujiena 17:17 Autobus pienāca un es laipni pajautāju šoferim, vai varēs ielik ratus? Pirmais jautājums bija cik tālu braukšu, nesaprotu kapēc tāds jautājums!!!Tad sākās labākais!!!Es paņēmu bērnu uz rokām un divas somas uz pleca, salocīju ratus, nu un šoferis stāv un skatās, roku sānos ielicis, kā es mokos likdama ratus!Protams es viņus viena ielikt nevarēju, jo negāja iekšā, man vajadzēja palīdzēt!Tad šoferis piedāvāja ratus ielikt pa vidu, otrajās durvīs, labi es piekritu un atkal cēlu viena.Paldies sievietei kas palīdzēja un ratus ielikām! Iekāpu autobusā samaksāju biļeti.Šofers nepagaidīja kad es ar mazo un divām somām apsīšos, sāka braukt, knapi turēdamās apsēdos, jo abas rokas bija aizņemtas!Nonācu gala punktā, paldies Dievam mani sagaidīja! Nu un kad šoferis taisīja vaļā vidējās durvis, rati vēlās man virsū, knapi noķēru, es biju šokā!!! Pat nezinu vai kādreiz vēl braukšu ar mazu bērnu autobusā! Es jau nevainoju visus šoferus, varbūt citi šoferi, kas brauc ar šo autobusuir jauki un izpalīdzīgi, bet tajā dienā 19.oktobrī tādu atieksmi es redzēju un izbaudīju pirmo reizi:(

K Krotow 20.10.2011

Problēma ir tur, ka tev nav sava auto. Latvijā starppilsētu sabiedriskais transports šobrīd ir kļuvis par ekskluzīvu lietu ne vienkāršajai tautai domāts, diemžēl.

? ????? 20.10.2011

nu un---kā tu iedomājies, lai šoferis katrai skrien palīgā ievāķities iekšā???---tas nebūt nav viņa pienākums, ja nevari pati ---lūdz citiem pasažieriem, vadā līdz palīgu ---vai pati laipni paludz tad jau šoferim ---ja patiesi nav neviena---iedomājas ---karaliene---visi visur skraidīs ap tevi---ne ko sev iedoma!!!

T Tiktiešām 20.10.2011

Tik tiešām autore ir sajaukusi šoferi ar žoperi!

S Sanita 21.10.2011

Nu, nu gribētu redzēt kā jūs ar mazu bērnu dzrītu!

S Sanita 21.10.2011

Nu, nu gribētu redzēt ko jūs ar mazu bērnu darītu!

D Dace 21.10.2011

Kārtīgs vīrietis palīdzētu sievietei. Kauns tādam vīrietim. Laikam mežā audzis. Iedomājies tikai- šoferis! Lupata!

S Sauliite 21.10.2011

Kārtīga sieviete "nenopaunotos" līdz nespējai normāli pārvietoties! Šoferiem tā jau slodze mugurai ir ļoti liela, lai vēl visu pasažieru mantas cilātu!

G Gaits 21.10.2011

Ieteiktu braukt uz Rigu ar CAtas soferisiem un busiem no LImbaziem vai Cesim-busi konfortabli, jauni, videjas durvis platas-var iekapt un ratus novietot, ari soferisi laipni-pats pardienas izmantoju CATAS pakalpojumus!!!

J Juris 12.11.2011

Sanita, tu esi stulba!Varēji palūgt šoferim lai palīdz, nevis tagad vainot, ka pats negāja palīdzēt.Tas NAV šofera pienākums.Jābūt cilvēcīgiem, ja vajag palīdzību, ej un pajautā.Galu galā arī pasažieri var palīdzēt.
Tas, ka tu esi skaudīga un tev droši vien nav darba, neattaisno to, ka tu noliec darba darītājus.Vispār šīs sūdzības var neņemt vērā, te jau katrs var bez iemesla ''nolikt'' otru. kas nepatīk, raksta sūdzību. Gan jau jums tas nāks atpakaļ, sūdzību rakstītāji!