www.sudzibas.lv Norberts Josts (DJ) Naudas krāpniecība

AtrisinātaNorberts Josts (DJ) - Naudas krāpniecība

Informācija cilvēkiem, kas plāno nolīgt DJ kādam svinīgam pasākumam, kā arī vienkārši ieteikums uzmanīties no krāpnieka Norberta Josta.Pirms kāda laika šis cilvēks saņēma honorāru par sava DJ seta un citas grupas uzstāšanos, ar norunu, ka grupas honorāra daļu (EUR 600) tai nodos tūlīt pēc saņemšanas. Saņēmis naudu, viņš uz nedēļu nozuda, neatbildēja uz telefona zvaniem un ignorēja jebkādas ienākošās ziņas. Šobrīd ir atzinies, ka naudu alkohola reibumā ir vienkārši notriecis un atdot neko nevar.

Ierosinu neizvēlēties DJ pakalpojumus, ko piedāvā šis indivīds, kā veselīgu boikotu par sastrādāto.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta steinmanisk 06.01.2016

Bija radies pārpratums, un cilvēks, par kuru iesniegta sūdzība, izrādīja iniciatīvu, aktīvi iesaistījās situācijas atrisināšanā un parādsaistības tika nokārtotas. Sūdzību varam uzskatīt par spēkā neesošu.

S sūdzība28 02.02.2015

Slidens tipiņš!