Nopirkt.lv - Krāpšana

Pēc preces pasūtīšanas atnāca apstiprināšanas e-pasts ar ziņu: "dotā vēstule apstiprina, ka jūsu pasūtījums ir pieņemts apstrādei.
Obligāti sagaidiet ziņu par to, ka pasūtījums ir gatavs saņemšanai.
Mūsu menedžeris sazināsies ar jums tuvākā laikā. "
neviens nesazinājās ar mani, preci nesaņēmu, rakstīju e-pastu prasot vai ir kādi jaunumi. Atbildēja, ka šodien izsūtīs. (šo saņēmu pirms mēneša, prece vēl nav saņemta) . Pēc pāris nedēļām atkārtoti rakstot, manus e-pastus ignorēja. Zvanot uz tālruni, neviens necēla. Pasūtījums tika veikts 08.01.2012.

Tikai pēc samaksāšanas ievēroju negatīvās atsauksmes, kur daudziem netiek sniegta turpmākā atbilde, prece netiek saņemta.

A Annija Steimane 31.05.2021

Vai vēl kāds nav saņēmos savu sūtījumu?es jau cik ilgi gaidu,un neviens neatbild!

J Janis76 31.05.2021

Identiska situācija. Sudzibas.lv apskatījos tikai tad kad preci nepiegādāja.

B budzis89 16.06.2021

Man arī nav piegādāta prece un neatgriež arī naudu. Preci pasūtīju 26.04.!

Neesmu. Iztērēju 400 eur

M Mojiotok 13.07.2021

Тоже самое. Заказали ребенку самокат на ДР. 28.06 должен был придти. До 06.07. никаких ответов не было, потом еле как дозванились. Сначала сказали что не влез в пакомат омнива. И что нужно ещё доплатить 5 евро , они отправят курьером dpd., в этот же вечер. Оплатили , снова ничего не пришло в течение 3-4 рабочих дней, как обещали. Звоним ещё раз, сказали что потеряли сообщение об оплате курьера. Надо прислать снова и в этот же день отправят. Скинули заного . На след утро позвонили, подняла другая женщина, которая проговорилась что у них даже на складу никакого самоката нету. После того как спросили как так, мол зачем тогда врёте столько времени , что выслали и тому подобное, она просто сбросила трубку и больше никто не поднимает. Заплатили около 223 евро с доставками всеми

Pašlaik gaidu naudas atgriešanu. Veikals uz vietas it kā eksistē, vīrs bija aizbraucis. Ceru, ka naudu dabūšu atpakaļ

Kakie u Vas uspehi? U menja paka nekakie,zavtra paslednij den 4tob ani mnje dengi vernuli.

K Krator 02.09.2021

Mana pasūtījuma statuss vispār ir annulets. Apmaksa ir saņemta:13.07.21
Šodien ir 2.09.2021. Joprojām preces nav.