www.sudzibas.lv Nopirkt.lv Atsūtīta cita prece (lētāka)

Nopirkt.lv - Atsūtīta cita prece (lētāka)

Pirms ziemassvētkiem pasūtījām bērnam Lego. Par cik meklējām konkrēto modeli ar numuru 76217, to atradām šajā mājaslapā un nopirkām. Saņēmām preci pilnīgi citu, bet saņemšanas pavadzīmē ir mūsu sūtītā. Zvanu pārdevējam, nav ne atvainošanās par šo situāciju, bet tieši pretēji pat ļoti cenšas pārliecināt, ka esam pasūtījuši 76206, jo viņu mājaslapā pie šīs preces esot bijis rakstīs 76217 un nosaukums bet beigās iekavās (76206) . Viņiem tas esot kaut kāds cits kods, jāskatās, kas ir iekavās. Bet - vizuālais attēls atbilda sūtītajam 76217. Uz to atbildes nav! Esam ļoti, ļoti vīlušies, jo šajā laikā, kad gribas sagādāt dāvanas un bērns ir izteikts legomāns, kurš skaidri orientējas tajā pasaulē, veikals rupji krāpjas. Atpakaļ baidos sūtīt, jo nezinu vai naudu atgūšu.

27.12.2022