www.sudzibas.lv nokiac5 ražošanas brāķis

nokiac5 - ražošanas brāķis

2011.gada februāra mēnesī iegadājos nokia c5 tele 2 centrā.Lietoju to aptuveni trīs mēnešus līdz pēkšņi telefons izslēdzās un to vairs nevarēju ieslēgt. Devos uz tele 2 izmantojot garantijas laiku, kur telefonam nomainīja dzinēja moduli.Palietoju telefonu aptuveni 4 dienas un notika atkal viss tas pats. Devos uz tele 2 un atteicos no garantijas, pieprasīju eksperīzi.Pēc 2 nedēļām zvanīja no ekspertīzes centra, kur paziņoja, ka telefona galvenajā platē ir iekļuvis mitrums manas vainas pēc. Detaļas maiņa Ls 56. Devos atkal uz tele 2 ar prasījuma pieteikumu, lūdzot nomainīt telefonu, taču tele 2 atteicās man apmainīt telefonu. Sazinājos ar neatkarīgo ekspertu pa telefonu, un viņš paskaidroja, ka nav jēgas taisīt ekspertīzi, jo telefona detaļu tele 2 eksperts varēja arī nomainīt uz sliktāku, vai arī pirmajā ekspertīzes reizē viņi nenomainīja dzinēja moduli. Paskaidroja, ka ja telefonā ir mitrums, tad telefonam vajadzētu būt jau sausam un ieslēgties, bet telefons guļ un nereaģē. Eksperts ieteica vērsties nokia centrā, jo tele 2 telefonu nekad nemainīšot. Telefonu esmu paņēmusi uz nomaksu, par kuru šobrīd maksāju.Ir doma vērsties tiesā, ko tik ļoti nemaz nevēlos, jo tas ir laiks un nervi. Ko man darīt, esmu izmisumā. Maksāju par neejošu telefonu.Telefons ar mitrumu nav saskāries.

J

T ToJolanta 02.08.2011

Nevajag ņemt dārgas rotaļlietas uz nomaksu, un problēmas atkritīs pašas no sevis.Tev tiešām uzreiz vajadzēja ar tolefonu griezties tieši Nokia centrā, jo nu šie "meistari" būs sabāzuši tavā telefonā visas bojātās detaļas, kādas tika patrāpījās pa rokai.

K Katerina 12.08.2011

nokia c5 ir brakis man pasai ir ar to problemas, bet neviens nemaina..un naudu neatdos..

I Ivo 21.09.2011

man tas parts ir, bet tikai LMT t'ikl'a.