www.sudzibas.lv nokia5070 sim man atsaka garantiju

nokia5070 - sim man atsaka garantiju

sveicinati!!

lieta buus sekojosa pirs 8 menesiem iegadajos mobilo telefonu nokia 5070 viss gaja normaali bet peedeja laika loti atri izladejas batareja noleemu aiznest uz veikalu lai suuta uz servisa centru un salabo. pec nedelas telefonu atved un skatos garantija atteikta jo redz apskates laikaa esot konstateets, ka talrunis paklauts mitruma iedarbibai, par ko liecina korozijas pedes uz pamatplates!!! bet zinu 100 % ka telefons mitrumaa nekur nav bijis un saubos ka telefons var saruset tik atrri!!! lidz ar to nezinu kur griezties lai parbaudiitu mob telefonu kads cits speciaalists jo esmu dzirdeejis ka TSC servisa cents 90 % telefonus izbracejot jo redz esot korozija!! ko lai dara tagad??

J

J joko 07.12.2008

Man tā pat bija ar Tele2 servisu. nesu uz garantiju- man atteica, jo mana vaina, ka telefona displeijs nedarbojas( man LG shine- ar bīdāmajiem tel. bieži vien notiek tāds čakars). Nu tā nu nesu pati labot uz vnk. tel. darbnīcu. Jo tas man sanāca lētāk kā labot pa naudu tajā TELE2 servisā.
Nez, vai tev ir jēgas iet kaut kur meklēt kādu citu ekspertu. Domāju ka tikai sabojāsi sev nervus, un iztērēsi savu naudu.

K Kristya. 07.12.2008

Tur nav vaina mitrumam, vaina baterijai, kas laikā tiek lietota, un paliek aizvien saberztāka-u.t.t., tapēc, arī ātri lādējas ārā.

J janis 07.12.2008

nu nu ja jau buutu batereja!! jau sen parbaudiits liku ieksaa arii citu baatereju neliidz!! pec siem arii kamera vairs nerada neko!! taksto nevajaga te mulkibass rakstiiit

P Pircējusargātājs 07.12.2008

1)- par mitrumu- nav jau obligāti telefons jāmērcē, lai būtu mitrums. Pietiek nēsāt karstā laikā kabatā un uz telefona detaļām radīsies kondensāts.
2)- par batereju- tas ir elements uz kā garantija neattiecas. Jo jūs intensīvāk lietojat telefonu, jo ātrāk batereja nolietojas.
Domāju, ka nopērkot jaunu batereju problēma būs atrisināta

J janis 08.12.2008

nu klausies man paraadiija tur bildi ka plate vienaa ruusaa!!! pa 8 menesiem telefons nevar taa saruuseet!!! un ka jau teicu batereju ar mainiiju jau citu pilniigi tas pats, un kur tad kamera palika taa ar vairs nedarbojas, laikam pareizi jau ir aiznest uz citu darbniicu kur sataisiis nevis sacakares kaa sie STC!!!

G ggiiiiiiii 08.12.2008

TSC... Nu pag, mosh ka nopirki jau pirmajaa diena paspeeji saslapinaat vai parunaat kada lietainaa laikaa laukaa ar phonu... Tas ka te Tu taa izsakies... raksti pretenziju... Bet mees jau visi baltie jeerinji, nekur nekad neesam vainiigi... :D :D

M Muļķīši 08.12.2008

TELE2 nav servisa. TELE2 tikai pieņem telefonus un nosūta uz to pašu TSC (Sia Mosers).
Un tie reāli čakarē ārā kur vajag un kur nevajag.

X xardijs 14.12.2008

Vajag nest uz specializetiem nokia servisiem nevis uz to veikalu kur pirkts...
Un ta jadara ar visu pirkto texniku..
cik atceros vins serviss NOKIA tel, nem bez garantijas lapas.
uz mukusalas ielas... 100%nezinu..
Bet parbaudiet.

X xzx 16.12.2008

Korozija izveidojas apmēram 10..20 minūšu laikā no brīža kad telefonam piekļūst mitrums (ūdens, sviedri, limonāde). Un tā fotogrāfija ko rādīja ir fotogrāfēta lielā palielinājumā (apm. 10reizes), tādēļ izskatās, ka "visa plate sarūsējusi". Reāli korozijas bojātais laukums var būt naga lielumā (viens piliens), taču ar to ir pietiekami, lai telefons nedarbotos (vai darbotos nepilnvērtīgi).

W wraper 13.09.2009

Man patīk šie vārdi "bet zinu 100 % ka telefons mitrumaa nekur nav bijis". Bet nesen biju redzējis izbrīnītu sievieti pēc garantijas atteikuma, kura teica: "Bet vai tad nedrīkst runāt pa telefonu lietus laikā?". Kad ļoti ātri izladējas akumulators, tā ir pirmā pazīme ka iekļuvis ūdens. Turklāt neviens jau speciāli garantiju neatsaka, jo par remontu maksā ražotājs.